Oferta Pracy » Łaziska

Łaziska

Praca Sprzątaczka - kopalnia Łaziska Górne

Ogólnopolska firma świadcząca usługi w zakresie sprzątania i estetyki na obiektach poszukuje pracowników do realizacji usługi na terenie kopalni Bolesław Śmiały.Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.Więcej informacji udzielam telefonicznie.

Region : Śląskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2019-09-10

pracownik zmiany nocnej Łaziska

Obowiązki:sprzątanie i przygotowanie do użytkowania wszystkich pomieszczeń w restauracji;czyszczenie i konserwacja urządzeń, sprzętów i narzędzi znajdujących się w restauracji zgodnie z procedurami obowiązującymi w McDonalds, w tym filtracja i wymiana frytury;segregacja i składowanie odpadów zgodnie z obowiązującymi w McDonalds procedurami ochrony środowiska;prace magazynowe oraz prace przygotowawcze przed otwarciem i po zamknięciu restauracji;Wymagamy:ukończone 18 latksiążeczka sanepidowskaOferujemy:umowę o pracęatrakcyjne wynagrodzeniegrafik dostosowany do Twoich potrzebmożliwość rozwoju zawodowego i szybkiego awansuposiłki pracownicze w atrakcyjnych cenachpracę w miłym zespolenbsp;

Region : Śląskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2019-09-09

Hotel *** w Łaziskach Górnych zatrudni Pani Pokojowe Łaziska Górne

Hotel *** w Łaziskach Górnych zatrudni Panie Pokojowe. Oferujemy : - pracę w młodym dynamicznym zespole w miłej koleżeńskiej atmosferze - przyzwoite stałe i stabilne zarobki - pakiet socjalny Praca w systemie 1 zmianowym w godzinach porannych co drugi weekend wolny. Wymagania : - dyspozycyjność od poniedziałku do piątku oraz w soboty i niedziele - preferowane będą osoby mające doświadczenie na podobnym stanowisku - zamiłowanie do czystości i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań - punktualność i poczucie obowiązku sprawdzanie stanu wyposażenia pokoi podczas sprzątania. Prosimy o przesłanie pełnego CV poprzez

Region : Śląskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2019-05-30

Robotnik Gospodarczy Łaziska Górne

Zatrudnimy Pana/Panią na stanowisku robotnik gospodarczy. Zakres prac: prace przy myciu okien, elewacji Sprzątanie terenów zewnętrznych, Sprzątanie na budowach Wymagane orzeczenie o niepełnosprawności.

Region : Śląskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2018-03-29