Oferta Pracy » Łebunia

Łebunia

Recepcjonistka/Recepcjonista Łebunia

Obowiązki: - czynności związane z przyjęciem, zameldowaniem Gości do Hotelu - prowadzenie rozliczeń finansowych pobytu, wymeldowania, wystawianie faktur VAT - realizowanie recepcyjnych rozliczeń dobowych - obsługa przychodzących połączeń telefonicznych, skrzynki pocztowej - kształtowanie dobrych relacji z Gośćmi, udzielanie informacji i pomocy Wymagania: - wykształcenie minimum średnie (preferowane w kierunku hotelarstwa lub turystyki) - bardzo dobra znajomość dwóch języków: angielskiego/niemieckiego/rosyjskiego/francuskiego - znajomość pakietu MS Office, obsługa programów pocztowych - dobra organizacja pracy - łatwość w nawiązywaniu kontaktów - gotowość do pracy zmianowej - dyspozycyjność - wysoka kultura osobista Oferujemy: - pracę w nowo powstającym hotelu - szkolenia oraz rozwój osobisty Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy w formacie PDF w tytule wpisując nazwę stanowiska. Na aplikacji prosimy o dopisanie następują ...

Region : Pomorskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2016-09-07

Kucharz Łebunia

Wymagania: Doświadczenie na stanowisku kucharza Komunikatywna znajomość języka angielskiego Prawo jazdy oraz własny samochód Dobra organizacja pracy Umiejętność pracy w zespole Kreatywność i energia Obowiązki: Samodzielne przygotowywanie potraw Zapewnienie wysokiej jakości wydawanych dań Dbałość o estetykę potraw Utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy Prowadzenie racjonalnej gospodarki surowcowej Przestrzeganie norm i standardów HACCP Oferujemy: Pracę w nowo powstającym hotelu. Szkolenia oraz rozwój osobisty. CV prosimy przesyłać na adres mailowy. Na aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: quot;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)quot;. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Region : Pomorskie | Kategoria : Kucharz | Data publikacji : 2016-09-07