Oferta Pracy » Łodygowice

Łodygowice

Elektromechanik UR Bielsko-Biała

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń,okresowa konserwacja i przegląd maszyn produkcyjnych,wykonywanie bieżących napraw,analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zagwarantowanianbsp;ciągłości pracy,nadzór nad dokumentacją techniczną i udział w przeglądach technicznych,prowadzenie kart napraw i niezbędnej dokumentacji w dziale utrzymania ruchuWYMAGANIA:mile widziana znajomość narzędzi zagniatających terminale( Mecal,TE,STOCKO,)mile widziana znajomość maszyn do obróbki kabli firmy Komax (ALpha 355/356/530/550),mile widziana znajomość zgrzewarek ultradźwiękowych Schunk,mile widziana znajomość pras zagniatających Mecal,Dyspozycyjność,Uprawnienia Sep do 1kV,umiejętność pracy w zespolenbsp;skuteczność, kreatywność i gotowość do pracy w systemie zmianowymFIRMA OFERUJE:Możliwości rozwoju oraz dostęp do narzędzi i metodologii stosowanych według najwyższych standardówMożliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach dedykowa ...

Region : Śląskie | Kategoria : Pozostałe oferty pracy | Data publikacji : 2019-04-04

Konstruktor/ Technolog/ Programista CNC Łodygowice

Szybko rozwijająca się firma z branży Automotive poszukuje kandydata na stanowisko: Technolog/ Programista CNCnbsp;Zadaniaprogramowanie frezarek i tokarek CNCdobór parametrów obróbkioptymalizacja procesów produkcyjnychtworzenie i aktualizacja dokumentacji technologicznejtworzenie kalkulacji kosztów produkcyjnych nbsp; Wymaganiawykształcenie min.zawodowe technicznedoświadczenie w pracy na tożsamym stanowiskuznajomość programu SOLIDWORKS lub innych CAD/CAMumiejętność programowania obrabiarek CNCtworzenie strategii obróbkowych, w tym parametrów dla materiałów trudno obrabialnychnbsp; Ofertaumowa o pracębardzo atrakcyjne wynagrodzenieniezbędne narzędzia pracymożliwość rozwoju zawodowego i kompetencji własnychnbsp;Zainteresowanych prosimy o kontakt.+ 487 - - nbsp;