Oferta Pracy » Łuków

Łuków

Technik Farmacji Warszawa

Zatrudnię TECHNIKA FARMACJI z co najmniej 5 -cio letnim stażem pracy z okolic Stoczek Łukowski lub Łuków. CV proszę o przesłanie na adres e-mailowy

Region : Lubelskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2019-06-09

Opieka dla Seniora z zamieszkaniem Łuków

Poszukuje osoby do opieki nad seniorem 73 lata, w pełni świadomy , pogodny ale niepełnosprawny ruchowo. Całodobowo z zamieszkaniem, okolice Łukowa. Poszukuję rzetelnej, uczciwej i miłej Pani do czynności domowych takich jak sprzątanie, gotowanie, przebranie, podanie leków, spacery.

Region : Lubelskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2019-02-27

Fizjoterapeuta. Ryki. Łuków Krzywda

Opis stanowiska: Samodzielne prowadzenie fizjoterapii domowej. Praca w ramach kontraktu z NFZ. Kogo szukamy: - mgr fizjoterapii - osobę o wysokiej kulturze osobistej - prawo jazdy kat. B - mile widziane kursy doszkalające - mile widziane doświadczenie zawodowe min 3 lata - mile widziane doświadczenie w pracy z niepełnosprawnymi - mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi Oferujemy: - dowolna forma zatrudnienia - stabilna praca w dynamicznym młodym zespole, - bardzo atrakcyjne warunki finansowe, Zainteresowane osoby zachęcamy do wysłania cv poprzez .

Region : Lubelskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2019-02-18

Opiekunka Do Starszej Kobiety Łuków

Poszukuję osoby do opieki nad kobietą, chodzącą ( gotowanie, sprzątanie), 2-3 razy w tygodniu, do uzgodnienia. Rejon Stanina.

Region : Lubelskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2018-08-07

DIETETYK Do NOWO Otwieranej Przychodni Dietetycznej Łuków

wykształcenie wyższe na kierunku dietetyka, technologia żywienia bądź pochodne • zorientowanie na klienta • komunikatywność • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem • zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań • wysoka kultura osobista • mile widziane doświadczenie w handlu, obsłudze klienta

Region : Lubelskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2018-07-27

Pomoc Dietetyka - Recepcjonista Łuków

•wykształcenie wyższe na kierunku dietetyka (lub pokrewnym: technologia żywienia, biologia, farmacja, chemia, biotechnologia itp.) •zorientowanie na klienta •komunikatywność •łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem •zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań •wysoka kultura osobista •mile widziane doświadczenie w handlu, obsłudze klienta

Region : Lubelskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2017-05-23

Dietetyk Łuków

NATURHOUSE Firma międzynarodowa NATURHOUSE, lider w dziedzinie odżywiania i dietetyki, poszukuje do swojego centrum dietetycznego w Łukowie osoby do pracy na stanowisku: Dietetyk Miejsce pracy: Łuków Region: lubelskie Opis stanowiska: - fachowa obsługa klienta według schematu ustalonego przez centralę Naturhouse. - prawidłowe i efektywne kierowanie funkcjonowaniem punktu Naturhouse. - zdobywanie zaufania klienta. - zaangażowane uczestnictwo w akcjach, konkursach i promocjach prowadzonych przez Naturhouse. - przygotowywanie materiałów merytorycznych na polecenie centrali Naturhouse. Wymagania: - wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: żywienie i dietetyka, biologia, chemia i pochodne). - zorientowanie na klienta. - komunikatywność. - łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem. - zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań. - wysoka kultura osobista. - mile widziane doświadczenie w handlu, obsłudze klienta. Oferujemy: - umowę o pracę. ...

Region : Lubelskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2016-09-06