Oferta Pracy » Żnin

Żnin

Mechanik Samochodowy Żnin

Zadania: wykonywanie napraw i konserwacja samochodów osobowych przygotowanie (naprawa) do jazdy samochodów szukanie rozwiązań dla awarii Wymagania: doświadczenie jako mechanik posiadanie prawa jazdy kategorii B elastyczność pod względem godzin i dni pracy Oferujemy: prace od zaraz prace w stabilnej firmie na dłuższy okres czasu umowę o prace ubezpieczenie zdrowotne i ewentualne zakwaterowanie

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Mechanik / Blacharz / Lakiernik | Data publikacji : 2018-06-10

Mechanika Pojazdów Osobowych I Ciężarowych Od Zaraz Przyjmę Żnin

Przyjmę mechanika samochodów osobowych i ciężarowych do warsztatu w Żninie od zaraz. Godne zarobki. Cv proszę przesyłać na email.

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Mechanik / Blacharz / Lakiernik | Data publikacji : 2018-02-24

Lakiernik Żnin

Agencja pracy działająca na ogólnopolskim rynku (nr agencji zatrudnienia 15048) dla swojego Klienta: Solaris Bus amp; Coach S.A, lidera w zakresie produkcji nowoczesnych pojazdów komunikacji publicznej, poszukuje Kandydatów na stanowisko: Lakiernik Miejsce: Bolechowo Region: Wielkopolskie Zapewniamy darmowy transport dla Pracowników na trasie Żnin – Damasławek – Wągrowiec – Skoki Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za: • przygotowanie powierzchni do szpachlowania, szlifowania, oklejania, • matowanie podkładu oraz oklejanie przed malowaniem, • malowanie (baza oraz lakier bezbarwny). Od kandydatów oczekujemy: • wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane kierunkowe, • podstawowa wiedza z zakresu lakiernictwa, • umiejętność posługiwania się pistoletem lakierniczym, • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym, • umiejętność pracy w grupie, Oferujemy: • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, • wynagrodzenie podstawowe + premia, • bogaty pakiet dodatków i świ ...

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Mechanik / Blacharz / Lakiernik | Data publikacji : 2017-06-22

Mechanik Ciągników KUBOTA Żnin

Zatrudnię mechanika ciągników rolniczych KUBOTA Wymagania: - doświadczenie w serwisowaniu ciągników rolniczych - znajomość branży rolniczej - umiejętność czytania schematów - język angielski mile widziany - prawo jazdy kat. B, mile widziane również prawo jazdy kat. C + karta kierowcy Oferujemy: - umowa o pracę - stałe godziny pracy - szkolenia - dostęp do bazy technicznej Zainteresowanych proszę o przesyłanie CV.

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Mechanik / Blacharz / Lakiernik | Data publikacji : 2017-04-25