Oferta Pracy » Barczewo

Barczewo

Pracownik Ochrony - Barczewo Barczewo

Zakres obowiązków: - ochrona osób i mienia, - dbanie o wysoką jakość świadczonych usług. Wymagania: - niekaralność, - spostrzegawczość, - obowiązkowość. Oferowane: - dogodny, zmianowy system pracy, - stałe wynagrodzenie. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub o przesłanie CV za pomocą portalu. U W A G A CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Simple Work Group Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Al. Jerozolimskie 212A w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Pracownika Ochrony. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Simple Work Group Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Al. Jerozolimskie 212A w celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce Simple Work Group Sp. z ...

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2018-06-06