Oferta Pracy » Białogard

Białogard

Operator Wózka Widłowego - Holandia Białogard

Opis stanowiska: Niestraszne Ci kierowanie wózkiem widłowym po wąskich alejkach wielkopowierzchniowych magazynów? Proste prawda? Weź udział w naszej rekrutacji jeżeli lubisz taką pracę! Jeżeli pracowałeś wcześniej w magazynie logistycznym, to na pewno wiesz jak wyglądają obowiązki magazyniera. Trzeba szybko, sprawnie i odpowiedzialnie przewozić produkty po magazynie zgodnie z dostarczonym zapotrzebowaniem, a następnie przygotować je do pakowania i wysyłki. Obowiązki orderpickera również są częścią tej oferty pracy. Wymagania: Na pewno musisz posiadać papiery na wózek widłowy, polskie lub europejskie, to bez znaczenia. Ważne jest natomiast to, abyś potrafił rozmawiać swobodnie po angielsku. Wymagamy również doświadczenia na takim lub podobnym stanowisku, im większe tym oczywiście lepiej dla Ciebie i dla nas. Liczymy też, że jesteś dokładny i potrafisz sam organizować swoją pracę. Fajnie jeżeli będziesz zainteresowany pracą na dłuższy okres czasu. Oferujemy: - bezpieczeństwo za ...

Region : Zachodniopomorskie | Kategoria : Praca za granicą | Data publikacji : 2016-09-12