Oferta Pracy » Blizne

Blizne

Poszukiwany Programista Blizne Jasińskiego

Opis stanowiska: Tworzenie aplikacji zgodnie z wymaganiami projektowymi. Tworzenie komponentów i modułów funkcjonalnych. Testy i wdrożenia przygotowanych komponentów. Przygotowanie dokumentacji technicznej. Wymagania: Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów, preferowane studia dzienne: informatyka lub zbliżone (np. matematyka, fizyka). Umiejętność programowania (algorytmy, złożoność obliczeniowa, współbieżność). Znajomość technologii/języków programowania: Web (HTML, Typescript/Javascript, jQuery), Mile widziane: bazy danych (SQL), .NET (WPF, XAML, VB, C#), Node.js, C/C++. Język angielski umożliwiający czytanie dokumentacji i komunikację mailową. Umiejętność analitycznego myślenia. Zdolność do pracy samodzielnej jak i w zespole. Dokładność i dbałość o wysoką jakość kodu. Kreatywność; Podstawy znajomości sieci LAN. Podstawy znajomości systemów Windows oraz Linux. Oferujemy: Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie. Atrakcyjne wynagrodzenie. Stabiln ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : IT / Telekomunikacja | Data publikacji : 2017-06-21

Grafik Komputerowy Klaudyn

Mała firma reklamowa rozpoczynając działalność zwizane z znakowaniem odzież reklamowych metodą termotransfer oraz sitodruk poszukujemy osoby na stanowisko: GRAFIK KOMPUTEROWY TERMOTRANSFER /TAMPODRUK Miejsce pracy: Blizne Jasińskiego k/Warszawa Do Twoich obowiązków będzie należało: - przygotowywanie produktów do znakowania, obróbka projekt graficzne. - Projektowania strona internetowa reklamując produktów - wykonywanie nadruków metodą termotransfer, tampodruk, sitodruk - konfekcjonowanie produktów, - kontrola jakości nadruku. Wymagania jakie powinieneś spełniać: - znajomość Adobe Illustrator, Photoshop, Coreldraw - znajomośc projektowania strona internetowa joomla, wordpress itd. - doświadczenie w pracy w nadruku metodą Termotransfer/ Tampodruk/ Sublimacja - umiejętność obsługi maszyn drukujących, - precyzyjność, sumienność, - zaangażowanie w pracę. - Prawa Jazdy Mile widziane: - Umiejętność obsługi sitodruku i plotera - zdolności manualne Co m ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : IT / Telekomunikacja | Data publikacji : 2017-04-12

Instalator Systemów Zabezpieczeń Blizne Jasińskiego

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Instalator Systemów Zabezpieczeń. Wymagania: •Wykształcenie elektryczne/elektroniczne/informatyczne •Co najmniej kilkuletnie doświadczenie w montażu, obsłudze i konserwacji systemów zabezpieczeń (w tym CCTV IP) •Prawo jazdy kat. B. Obowiązki: •Instalacja, konfiguracja i konserwacja Systemów Sygnalizacji Włamania i Napadu, Systemów Kontroli Dostępu i Systemów Telewizji Przemysłowej (SSWiN, SKD i CCTV/CCTV IP). Mile widziane: •Licencja pracownika zabezpieczenia technicznego II stopnia •Uprawnienia elektryczne •Certyfikaty szkoleń •Zdolności interpersonalne •Motywacja do pracy Oferujemy: •Pracę na cały etat •Pracę w rozwijającej się firmie i miłej atmosferze •Możliwość awansu •Atrakcyjne wynagrodzenie Prosimy o wysyłanie aplikacji na podany adres e-mail.

Region : Mazowieckie | Kategoria : IT / Telekomunikacja | Data publikacji : 2016-09-06

Młodszy Programista C# Blizne Jasińskiego

Poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Programisty C#. Obowiązki: - Tworzenie aplikacji zgodnie z wymaganiami projektowymi - Tworzenie komponentów i modułów funkcjonalnych - Testy i wdrożenia przygotowanych komponentów - Przygotowanie dokumentacji technicznej Oferujemy: - Atrakcyjne wynagrodzenie. - Przyjazne środowisko pracy. - Stabilne zatrudnienie. - Praca przy ciekawych i wymagających projektach. Wymagania: - Wykształcenie wyższe techniczne lub ostatnie lata studiów, preferowane o profilu informatycznym. - Doświadczenie akademickie i/lub zawodowe w programowaniu w C#. - Znajomość .NetFramework. - Znajomość Visual Studio. - Język angielski na poziomie dobrym, w tym słownictwo techniczne. - Umiejętność analitycznego myślenia. - Zdolność do pracy samodzielnej jak i w zespole. - Dokładność i dbałość o wysoką jakość kodu. - Kreatywność. - Podstawy znajomości sieci LAN. - Podstawy znajomości systemów Windows oraz Linux. Mile widziane doświadczenie w rea ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : IT / Telekomunikacja | Data publikacji : 2016-08-30