Oferta Pracy » Bolesławiec

Bolesławiec

Asystent Ds. Marketingu Bolesławiec

Opis stanowiska: •Analiza i interpretacja trendów •Organizacja i przeprowadzanie działań marketingowych •Prowadzenie badań satysfakcji klientów i innych działań analitycznych •Monitoring mediów społecznościowych •Wsparcie managera marketingu w obsłudze projektów marketingowych •Pomoc w komunikacji i opracowywaniu działań promocyjnych na rzecz klientów Wymagania: •Student bądź absolwent (preferowane kierunki: ekonomia, biznes, marketing, zarządzanie) •Terminowa realizacja projektów i dobra organizacja własnej pracy •Dbałość o szczegóły, nieszablonowe podejście do zadań •Umiejętność pracy pod presją czasu •Wysoka komunikatywność i entuzjazm w działaniu •Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint) •Biegła znajomość języka angielskiego •Ogólna wiedza z zakresu trendów rynkowych, digital marketingu, grafiki i/lub druku •Znajomość branży kosmetycznej będzie dodatkowym atutem Oferujemy: •Rozwijającą pracę w dynami ...

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Marketing / PR / Media | Data publikacji : 2017-10-06