Oferta Pracy » Brzeźnica

Brzeźnica

magazynier ds. pakowania zamówień Częstochowa

Firma Galicja jest jedną z wiodących firm, działających w dynamicznie rozwijającej się branży artykułów gospodarstwa domowego na rynku polskim. Firma rozpoczęła działalność w 1991 roku i od tej porynbsp;z powodzeniemnbsp;oferuje bardzo dobrej jakości produkty krajowe oraz importowane pod własną marką.nbsp;Aktualnie poszukujemy do naszego oddziału kandydata na stanowiskonbsp;Magazynier ds. pakowania zamówieńMiejsce pracy: Częstochowa ul. Koksowa 8nbsp;nbsp;Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę- świadczenia z ZFŚS (w tym dofinansowanie do wczasów, bony świąteczne)- dobre warunki ubezpieczenia grupowego- otwartą i przyjazną atmosferęnbsp;- coroczną rewizje wynagrodzeńnbsp;Zakres obowiązków:- uzupełnianie stanów magazynowych - realizacja zamówień - utrzymani porządku w magazynie na terenie firmy - wydanie towaru z magazynu zgodnie z załączoną dokumentacją - rozładunek towarów - załadunek kierowcównbsp;Wymagania:- zaangażowanie, odpowiedzialność i sumienność w pracy- dobra org ...

Region : Śląskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2019-08-26

Pracownica/k Obsługi Zwrotów Odzieży - bezpłatny transport Warszawa

Do Centrum obsługi zwrotów odzieży poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownica/k Obsługi Zwrotów Odzieży Miejsce pracy: Zielona Góra Strefa przemysłowa w Nowym Kisielinie Ul. Innowacyjna 1nbsp;Bezpłatny transport pracowniczy z Żagania przez: Dzietrzychowice, Karczówka, Brzeźnica, Jabłonów, Wichów, Chotków, Niwiska, Urzuty. nbsp; Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie: •Ocena ilościowa i jakościowa oraz pakowanie produktów (odzież, obuwie, dodatki), •Prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową. nbsp;nbsp; Aplikuj do Nas jeżeli: •lubisz pracę w zespole, jesteś odpowiedzialny/a i skrupulatny/a, a dokładność to Twoje drugie imię, •jesteś zmotywowany/a i szukasz pracy na dłużej, •jesteś dyspozycyjny/a i wyrażasz gotowość do pracy zmianowej nbsp;nbsp; Co możesz zyskać dołączając do Naszego zespołu? •Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, •Przejrzysty system wynagrodzenia i premiowania, • Wolne weekendy, •Atrakcyjny pakiet benefi ...

Region : Lubuskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2019-08-23

magazynier ds. pakowania zamówień Brzeźnica

Firma Ravi Sp. z o.o. jest wiodącym dostawcą artykułów do wyposażenia kuchni, dekoracji stołu i prac porządkowych. Funkcjonujemy od wczesnych lat 90-tych ciesząc się statusem jednej z największych firm w Polsce działających w tej branży. Od 1996 roku prowadzimy sprzedaż na terenie całego kraju, a także za granicą.nbsp;Aktualnie poszukujemy do naszego oddziału kandydata na stanowiskonbsp;Magazynier ds. pakowania zamówieńMiejsce pracy: Brzeźnica ul Galicyjska 7nbsp;nbsp;Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę- świadczenia z ZFŚS (w tym dofinansowanie do wczasów, bony świąteczne)- dobre warunki ubezpieczenia grupowego- otwartą i przyjazną atmosferęnbsp;- coroczną rewizje wynagrodzeńnbsp;Zakres obowiązków:- kompletacja i przygotowanie towaru do wysyłki- dbanie o porządek na magazynie i powierzony sprzętnbsp;Wymagania:- doświadczenie w pracy pakowania zamówień na magazynie(mile widziane)- zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy - dobra organizacja pracy- gotowość do podjęcia p ...

Region : Podkarpackie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2019-08-20

Magazynier Dębica

Obowiązki: •bieżąca kontrola stanów magazynowych, •konfekcja zamówień za pomocą urządzeń mobilnych •przyjmowanie, rozdzielanie i wyliczanie towaru, •zarządzanie dokumentacją magazynową, •dbałość o porządek na magazynie Wymagania •doświadczenie na analogicznym stanowisku, •prawo jazdy kategorii B •dokładność, sumienność, Miejsce pracy Brzeźnica Oferty zawierające CV prosimy przesłać na adres email: d_kula(małpa)ravi

Region : Podkarpackie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-04-18