Oferta Pracy » Brzozów A

Brzozów A

Ankieter Terenowy Krosno, Jasło, Strzyżów, Brzozów Krosno

ANKIETER TERENOWY: Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało: Zbieranie zgód od mieszkańców w celu budowy sieci światłowodowej zgodnie z projektem Unii Europejskiej. Oferujemy: System szkoleń Bardzo dobre warunki finansowe Narzędzia pracy (samochód służbowy) Elastyczny czas pracy Rozwój osobisty poparty udziałem w firmie, która buduje największa sieć teleinformatyczną w Polsce. Zainteresowane osoby zapraszam do składania swoich CV

Region : Podkarpackie | Kategoria : IT / Telekomunikacja | Data publikacji : 2018-05-01

Webdeveloper (wordpress/joomla) - Praca Dodatkowa, 100% Zdalna Brzozów

Zakres zadań: - implementacja stron www na gotowych szablonach według projektu graficznego; - modyfikacja gotowych szablonów w obszarze CSS, HTML, PHP; - tworzenie dodatkowych formularzy; - drobne modyfikacje plików graficznych na potrzeby tworzonych stron; Nasze oczekiwania: - wykształcenie techniczne, mile widziane wyższe na kierunku informatyka lub pokrewnym(mile widziani studenci ostatnich lat); - perfekcyjna znajomość wordpress/joomla(min. 2 letnie doświadczenie w realizacji stron www); - znajomość HTML5, CSS3, JavaScript, PHP; - umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów; - umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy; - umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, umiejętność zarządzania sobą w czasie; - praktyczna znajomość systemów operacyjnych i narzędzi; - znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej; Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i efektywności pracy; - ro ...

Region : Podkarpackie | Kategoria : IT / Telekomunikacja | Data publikacji : 2016-09-12