Oferta Pracy » Budzyń

Budzyń

kierowca w piekarni (kat. B) Budzyń

Pomoc przy różnych pracach na piekarni ( krojenie chleba, pakowanie towaru ,wywóz towaru) prace porządkowe.Praca w porze nocnej. Wymagane prawo jazdy kategorii B. Umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom, pełny etat, praca w miłym zespole.nbsp;nbsp;

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Gastronomia | Data publikacji : 2019-02-23

Kucharz/Kucharka Budzyń

Opis stanowiska: - praca na stanowisku kucharza, przygotowywanie dań według receptury - wsparcie Szefa Kuchni w organizacji pracy oraz w przygotowaniu menu - dbanie o estetykę, czystość i smak podawanych potraw - utrzymywanie dobrych relacji z zespołem Wymagania: - doświadczenie w pracy na kuchni - kreatywność, punktualność - dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym - sumienność i rzetelność Oferujemy: - umowę o pracę - stabilne zatrudnienie - pracę w miłym zespole - atrakcyjne wynagrodzenie

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Gastronomia | Data publikacji : 2018-04-21

Kucharz - Szef Kuchni Budzyń

Szef kuchni Zadania: •Koordynacja i zarządzanie procesem technologicznym wytwarzania, odpowiedzialność za możliwie optymalny proces produkcji oraz kontrolę jakości i prezentację potraw; •Odpowiedzialność za optymalne przygotowanie dań ciepłych i zimnych w ramach ofert okolicznościowych (250-300 gości); współpraca z menedżerem w tworzeniu ofert; •Odpowiedzialność za organizację zaopatrzenie, stan zapasów, ich jakość, przechowywanie oraz dokumentację; •Kontrola sprawności urządzeń gastronomicznych i ich optymalizacja; •Układanie menu, wdrażanie nowości oraz promocji; •Optymalizacja oraz liczenie kosztu wytworzenia; •Organizacja pracy kuchni, delegowanie uprawnień oraz nadzór nad pracownikami; •Nadzór nad porządkiem w strefie kuchennej, zapleczu oraz chłodniach i magazynach; •Raportowanie do menedżera restauracji; •Aktywne uczestnictwo w kuchni; •Odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów BHP; •Pomoc, nadzorowanie, motywowanie swoich pracowników. Wymagania: •Minimum 2- ...