Oferta Pracy » Chałupy

Chałupy

Recepcjonistka Hotel*** Chałupy Na Stałe Chałupy

HOTEL 77 *** Poszukuje osoby na stanowisko: RECEPCJONISTA/ RECEPCJONISTKA Miejsce pracy: Chałupy Opis stanowiska: Profesjonalna bieżąca obsługa gości przyjeżdżających i wyjeżdżających, Naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży, Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz mailowych, Dbałość o estetykę recepcji i otoczenia 12-godzinny system pracy. Wymagania: Wykształcenie minimum średnie, Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane Mile widziana znajomość języka obcego. Dobra organizacja pracy ( terminowość, sumienność, kreatywność ) Mile widziana znajomość systemu rezerwacyjnego. Wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne, Otwartość na nowe wyzwania Umiejętność pracy zespołowej. Oferujemy: Umowę o pracę/ umowa zlecenie. Pracę w młodym zespole Dobrą atmosferę w pracy Elastyczny grafik pracy Dobre zarobki + premie CV prosimy przesyłać mailem Hotel 77 adres:ul.Kaperska 77, 84 ...

Region : Pomorskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2018-06-15

KONSERWATOR Pracownik Obsługi Technicznej Chałupy

Poszukujemy otwartych i energicznych osób do pracy na stanowisko: KONSERWATOR Wymagania: dobra organizacja pracy własnej Oferujemy: pracę w miłej atmosferze i w nietuzinkowym zespole atrakcyjne zarobki CV prosimy przesyłać mailem bądź dzwonić pod numer 602 - - Hotel 77 adres:ul.Kaperska 77, 84-120 Chałupy www:http://hotel77

Region : Pomorskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2018-04-20

Pokojowa Chałupy Hotel *** Na Stałe Chałupy

Poszukujemy otwartych i energicznych osób do pracy na stanowisko: pokojowa Wymagania: dobra organizacja pracy własnej i doświadczenie Oferujemy: pracę w miłej atmosferze i w nietuzinkowym zespole atrakcyjne zarobki CV prosimy przesyłać mailem bądź dzwonić pod numer 602 - - Hotel 77 adres:ul.Kaperska 77, 84-120 Chałupy www:http://hotel77

Region : Pomorskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2018-03-15

Instruktor Fitness Chałupy - Absolwent AWFiS Chałupy

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć aktywnych Wyznaczanie planów treningowych Organizowanie tras nordic walking

Region : Pomorskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2018-02-09

Manager Do 4* Hotelu Chałupy

Zatrudnię doświadczonego Managera do 4* hotelu położonego na Półwyspie Helskim. Zakres obowiązków:
 •Koordynowanie i nadzorowanie całokształtu prac związanych z bieżącym funkcjonowaniem hotelu •Prowadzenie akcji promocyjnych oraz pozyskiwanie nowych klientów •Dbanie o najwyższą jakość obsługi Klienta •Zarządzanie, motywowanie oraz szkolenie podległego personelu •Opracowywanie ofert sprzedaży •Zarządzanie oraz optymalizacja kosztów Wymagania •Wykształcenie wyższe •Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w branży hotelarskiej (mile widziane doświadczenie w branży SPA) •Dobra znajomość języka angielskiego •Mile widziana znajomość drugiego języka obcego
 •Wysokie zdolności interpersonalne •Biegła obsługa pakietu MS Office •Bardzo dobre zdolności organizacyjne •Kreatywność i dynamizm w działaniu Oferujemy •Możliwość rozwoju zawodowego •Stabilność zatrudnienia w dobrze prosperującej firmie •Niezbędne narzędzia pracy •Atrakcyjne wynagrodzenie Zainteresowane os ...

Region : Pomorskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-10-29

Pokojowa Hotel *** Na Stałe Chałupy

Poszukujemy otwartych i energicznych osób do pracy na stanowisko: pokojowa Wymagania: dobra organizacja pracy własnej Oferujemy: pracę w miłej atmosferze i w nietuzinkowym zespole atrakcyjne zarobki CV prosimy przesyłać mailem bądź dzwonić pod numer 606 - - Hotel 77 adres:ul.Kaperska 77, 84-120 Chałupy www:http://hotel77

Region : Pomorskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-08-19

Pokojowa/pomoc Kuchenna Hotel *** Nad Morzem Chałupy

Poszukujemy otwartych i energicznych osób do pracy na stanowisko: 1/2 etatu pokojowa, 1/2 pomoc kuchenna Wymagania: dobra organizacja pracy własnej Oferujemy: pracę w miłej atmosferze i w nietuzinkowym zespole atrakcyjne zarobki zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie Istnieje możliwość noclegu CV prosimy przesyłać mailem bądź dzwonić pod numer 606 - - Hotel 77 adres:ul.Kaperska 77, 84-120 Chałupy www:http://hotel77

Region : Pomorskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-07-05