Oferta Pracy » Chełm Śląski

Chełm Śląski

Sprzedawca części zaminnych Zabrze

Grupa Dąbrowscy to śląski leader motoryzacyjny w sprzedaży marek: Renault, Nissan, Dacia, Isuzu Trucks.nbsp;nbsp;Wesprzyj nasz zespół swoimi umiejętnościami i motywacją, bo sukces firmy, to sukces pracowników!nbsp;Sprzedawca części zamiennych nbsp;nbsp;nbsp;Miejsce wykonywania pracy: ZabrzeZa jakie zadania będziesz odpowiedzialny?Bezpośrednia sprzedaż części do Klienta zewnętrznego;Zapewnienie odpowiedniej obsługi i dostaw niezbędnych części zamiennych i akcesoriów do odbiorów wewnętrznych;Zarządzanie zapasami i codzienne przyjmowanie towaru;Regularne konsultowanie zmian i ich skutków z Szefem Działu;Promowanie i sprzedaż części we współpracy z Przedstawicielem ds. Obsługi Posprzedażnej;Poprawa zyskowności warsztatu przez dbanie o satysfakcję klientów;Wykonywanie procedur zwrotów (rozbieżności, wymiana i odkup) zgodnie z centralnymi instrukcjami;Przeprowadzanie okresowych remanentów.Jeśli:masz doświadczenie w handlu najlepiej w branży motoryzacyjnej;masz wykształcenie minimum średnie; ...

Region : Śląskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2019-08-27

Praca - kompletowaniu zamówień internetowych Wodzisław Śląski

Firma KruKam - Producent zdrowej żywności poszukuje osoby na stanowisko:Obsługa zamówień internetowych - pakowanie, kompletowanie zamówieńnbsp;Szukamy osoby z doświadczeniem , dyspozycyjnej od poniedziałku do piątku w godz 7-15.nbsp;Umowa o pracę.nbsp;Hala mieści się w Wodzisławiu ul. Marklowicka 21Bnbsp;Poszukujemy pracownika od zaraznbsp;Obowiązkowo książeczka (zaświadczenie) sanepidowska

Region : Śląskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2019-08-11

Praca na magazynie Wodzisław Śląski

Poszukujemy młodej osoby na stanowisko: Magazynier Wymagamy zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań oraz sumienności i dokładności Oferujemy stabilne zatrudnienie, umowę o pracę, wynagrodzenie miesięczne w wysokości 2488 - 3 200 zł. brutto Kandydatów prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz kontaktowy

Region : Śląskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2019-08-07

magazynier-zbrojarz Wodzisław Śląski

Zatrudnimy pracownika fizycznego/zbrojarz do magazynu stali mile widziane prawo jazy kat c uprawnienia na wózek widłowy praca na miejscu , bez wyjazdów

Region : Śląskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2019-02-12

Sprzedawca Chełm

Opis stanowiska : - przyjmowanie i wydawanie artykułów hydraulicznych i hutniczych , - obsługa programu magazynowego - kompletacja towaru zgodnie z zamówieniami klientów; - obsługa drobnych klientów ; Wymagania : - mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku , - zaangażowanie w podejmowane działania; - dyspozycyjność, pracowitość - mile widziana kategoria prawa jazdy B . Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i pracę w znanej, stabilnej i ciągle rozwijającej się firmie . nbsp;Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) na adres mail lub kontakt osobisty w siedzibie firmy w Chełmie przy ul. Wiercieńskiego 40nbsp;Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Administratorem podanych przez Państwo powyżej danych osobowych jest Firma Handlowa Petrobud , ul. Wiercieńskiego 40 , 22-100 Chełm. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udziału ...

Region : Lubelskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2019-01-27