Oferta Pracy » Chełmno

Chełmno

Sprzedawca - Magazynier W Punkcie Obsługi Klientów Kowal

AGRO-SIEĆ Spółka z o.o. jest firmą ze 100%-owym kapitałem polskim, od wielu lat zajmującą się kompleksową obsługą klientów branży rolniczej. Jeśli masz w sobie pasję i odważnie podejmujesz nowe wyzwania, dołącz do nas i obejmij stanowisko: Sprzedawca - Magazynier Miejsce pracy: Kowal Będziesz odpowiadać za aktywną sprzedaż oraz wsparcie rozwoju produktów i marki poprzez: • doradztwo i sprzedaż produktów dla produkcji rolnej; • dbanie o wizerunek i ekspozycję towarów w Punkcie Sprzedaży; • dbanie o kompletność dokumentacji i raportowanie zgodnie z polityką sprzedaży; • przyjmowanie, przechowywanie i wydawanie towarów; • kontrolę stanów magazynowych; • załadunek i rozładunek samochodów dostawczych; • budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Oczekujemy, że posiadasz: • wykształcenie średnie branżowe – wskazane; • praktyczną znajomość rynku rolnego i wiedzę z zakresu produkcji rolnej; • samodzielność oraz dobrą organizację pracy własnej; • uprawnienia na wózki widłowe - w ...

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2018-06-25

Magazynier Chełmno Chełmno

Zatrudnię magazynierów do pracy w hurtowni spożywczej na terenie Grudziądza. Nie wymagana książeczka sanitarno epidemiologiczna. CV proszę składać drogą e-mailową.

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-06-20

Magazyn Hurtownia Spożywcza W Grudziądzu Chełmno

Praca w hurtowni spożywczej na terenie Grudziądza. Książeczka sanepidowska nie jest wymagana. CV proszę składac przez .

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-04-20

Operator Wózka Widłowego, Chełmno Chełmno

OPIS STANOWISKA: - Obsługa wózka widłowego - Rozładunek, załadunek oraz sporządzanie bieżącej dokumentacji   WYMAGANIA: - Uprawnienia na wózki widłowe - Min 2-letnie doświadczenie w obsłudze wózka widłowego - Mile widziana znajomość obsługi komputera - Opowiedzialność i zaangażowanie OFERUJEMY: - Stabilne zatrudnienie - Pracę zmianową - Atrakcyjne wynagrodzenie

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-01-23