Oferta Pracy » Chełmno

Chełmno

Doradca Ubezpieczeniowy PZU Życie S.A. Bydgoszcz/Tuchola/Nakło/Chełmno Bydgoszcz

Zostań Doradcą Ubezpieczeniowym w PZU i pracuj w największej firmie ubezpieczeniowej w Polsce. Aktualnie prowadzimy rekrutację na terenie Bydgoszczy, Tucholi, Chełmna, Sępólna Krajeńskiego oraz Nakła nad Notecią. Nasz idealny kandydat: - posiada min. średnie wykształcenie, mile widziane wyższe kierunkowe (finanse, ubezpieczenia), - ma min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży/ obsłudze klienta, - umiejętnie organizuje swój czas, - potrafi zapewnić profesjonalną obsługę Klienta, Gwarantujemy: - stałe wynagrodzenie, - prowizje sprzedażowe i premie kwartalne, - portfel klientów, - profesjonalne szkolenia, - narzędzie pracy: telefon z abonamentem, - benefity pozapłacowe: ubezpieczenie i prywatną opiekę zdrowotną, udzial w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.Dołącz do najlepszych i wyślij CV już dziś. Być może to właśnie Ciebie szukamy do naszego zespołu.

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2019-03-29

Doradca Klienta - Solec Kujawski, Bydgoszcz, Mrocza, Więcbork, Chełmno Warszawa

Praca dodatkowa lub stała w firmie z 18-letnim doświadczeniem. Zostań Doradcą Klienta w Bocian Pożyczki. Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczny grafik! Gotowa baza Klientów! Obecnie poszukujemy pracowników w miejscowości: Solec Kujawski, Bydgoszcz, Mrocza, Więcbork, Chełmno. ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ I POZNAJ SZCZEGÓŁY PRACY. OFERTA SKIEROWANA JEST DO OSÓB POWYŻEJ 30 ROKU ŻYCIA. ZAPEWNIAMY SZKOLENIA NA STANOWISKO DORADCY KLIENTA.

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2019-03-24

Doradca Klienta Chełmno Chełmno

Doradca Klienta – Placówka Partnerska w Chełmnie Miejsce pracy: Chełmno NIE MUSISZ ZNAĆ SIĘ NA UBEZPIECZENIACH. INTERESUJESZ NAS TY, TWOJE KOMPETENCJE A NIE TYLKO DOŚWIADCZENIE, KTÓRE POSIADASZ. Decydując się na pracę w CUK Ubezpieczenia: Będziesz pracować: - w największej multiagencji ubezpieczeniowej w Polsce, - stacjonarnie w jednej z placówek, - na pełen etat w oparciu o umowę o pracę. Zdobędziesz: - nowe umiejętności, - szeroką wiedzę specjalistyczną, - doświadczenie, - możliwość poznania wielu ciekawych ludzi, - pracę w gronie doświadczonych profesjonalistów w atmosferze wzajemnej współpracy. Umożliwimy Ci: - dostęp do licznych szkoleń, - zdobywanie specjalistycznej wiedzy, - rozwój Twoich kompetencji. W pracy będziesz: - pozyskiwać i obsługiwać klientów, - osiągać postawione cele, - posługiwać się nowoczesnymi narzędziami, - tworzyć kalkulacje ofert, - sprzedawać polisy 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych, - tworzyć raporty, - reprezentowa ...

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2017-04-20

Doradca Klienta - Bydgoszcz, Chełmno, Więcbork, Człuchów Bydgoszcz

ZADANIA: • udzielanie pożyczek w domu Klienta, • ustalanie planu spłat, • raportowanie realizacji zadań, • utrzymanie stałych kontaktów z Klientami, WYMAGANIA: • komunikatywność, • zdolność nawiązywania kontaktów, • wysoka kultura pracy, • zaangażowanie, • motywacja do pracy, • mile widziane doświadczenie w branży, INFORMACJE DODATKOWE: • ofertę kierujemy głównie do osób powyżej 30 roku życia z doświadczeniem, • mile widziany własny samochód. Zapewniamy dodatkową pracę w ciekawym, dynamicznym zespole, możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjne wynagrodzenie. Szukamy Doradcy Klienta w następujących miejscowościach: Bydgoszcz, Chełmno, Więcbork, Człuchów W temacie prosimy wpisać: stanowisko i miejscowość, na terenie której chcieliby Państwo pracować. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie na dokumentach klauzuli: quot;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy ...

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2016-09-08