Oferta Pracy » Ciechanów

Ciechanów

Kwalifikowany Pracownik Ochrony z bronią Ciechanów 14 netto/h Warszawa

Ekspert Security Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kwalifikowanych pracowników ochrony. Rejon : Ciechanów i okolice . Oferujemy : atrakcyjne wynagrodzenie 14 zł netto/h ; w zależności od obiektu umowa o pracę lub umowa zlecenie ; dobre warunki socjalne ; możliwość awansu w strukturach firmy; nowe umundurowanie ; system 24 lub 16 godzinny; terminowe wypłaty . Wymagania : wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony ; niekaralność; sumienność ; legitymacja do broni . wysoka kultura osobista . Kontakt : 691 - -

Region : Mazowieckie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2019-09-19

Pracownik ochrony Ciechanów Ciechanów

Zatrudnię pracownika ochrony na obiekt handlowy.Praca w dzień głównie na monitoringu.Stawka godzinowa 12 zł netto.Preferowane osoby z doświadczeniem.Tylko odpowiedzialne osoby chcące podjąć dłuższą współpracę.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2019-02-03

Pracownik Ochrony Ciechanów Ciechanów

Zatrudnię pracowników ochrony na obiekt handlowy.Preferowane osoby z doświadczeniem potrafiących podjąć samodzielnie posterunek jednoosobowy.Praca w dzień według grafiku.Stawka godzinowa 12 zł netto.Dla sprawdzonych premie motywacyjne adekwatne od wyników pracy.Możliwośc awansu i rozwoju.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2018-02-26

Konwojent ~ Ciechanów Ciechanów

Opis stanowiska: - Konwojowanie wartości pieniężnych - Kierowanie bankowozem - Współpraca z kadrą kierowniczą Wymagania: - Wpis na listę kwalifikowanych Pracowników Ochrony Fizycznej - Legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni - Umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne - Dyspozycyjność - Sumienność - Obowiązkowość - Mile widziane prawo jazdy kat. B Oferujemy: - Umowę o pracę/zlecenie - Atrakcyjne wynagrodzenie - Stabilne warunki zatrudnienia - Najwyższej jakości narządzania do pracy - Pracę z wysoce wyspecjalizowaną kadrą Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 609 - - lub o przesłanie CV za pomocą portalu. Prosimy o dopisanie klauzuli: quot;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).quot;

Region : Mazowieckie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-09-27

Kwalifikowany Pracownik Grup Interwencyjnych - Ciechanów Ciechanów

Pracownik Grup Interwencyjnych Miejsce pracy: Ciechanów Zakres obowiązków: - Podejmowanie interwencji w momencie zgłoszenia zagrożenia - Podjazdy kontrolne pod obiekty chronione w celu sprawdzenia stanu prawidłowego zabezpieczenia Wymagania: - Niekaralność - Dyspozycyjność - Prawo jazdy kat. B - Mile widziane doświadczenie na stanowisku pracownika ochrony w załogach interwencyjnych Oferujemy: - Dogodny system zmian - Atrakcyjne wynagrodzenie Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt telefoniczny 605 - - przesłanie CV za pomocą .pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: quot;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)quot;

Region : Mazowieckie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2016-08-30