Oferta Pracy » Czarnków

Czarnków

sprzedawca Czarnków

zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługę kasy fiskalnej, rozkładanie towarów, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2019-04-13

Sprzedawca w sklepie elektrycznym Czarnków

Zatrudnię sprzedawcę w sklepie elektrycznym. Doświadczenie pracy w zawodzie nie jest wymagane. Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny lub osobistą wizytę. ELEKTRO-SPAL PHU Krzysztof Spalony ul. Kościuszki 53 64-700 Czarnków Telefon kontaktowy: 501 - -

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2019-03-17

Konsultant Ds. Obsługi Klienta Czarnków

Konsultant w Salonie Play Czarnków WYMAGANIA: • minimum średnie wykształcenie • doświadczenie w sprzedaży będzie mile widziane • dobra znajomość obsługi komputera w ramach pakietu MS Office • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów • dyspozycyjność i elastyczność • orientacja na klienta • umiejętność pracy w zespole ZAPEWNIAMY: • umowę o pracę • stałe wynagrodzenie + system premiowy • pracę w młodym i dynamicznym zespole • profesjonalne i systematyczne szkolenia Aplikacje (CV ze zdjęciem, list motywacyjny) prosimy przesłać przez serwis W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz 883 ze zm.)quot;

Region : Zachodniopomorskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2017-02-13

Kasjer- Sprzedawca Czarnków Z Orzeczeniem O Niepełnosprawności Czarnków

Zakres obowiązków: - Obsługa kasy fiskalnej - Wykładanie towaru Wymagania: - Wykształcenie min. zawodowe - Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - Znajomość zasad związanych z obsługą klienta - Aktualna książeczka zdrowia dopuszczająca do kontaktu z żywnością (Sanepid) - Rzetelność, sumienność, umiejętność organizacji pracy, kultura osobista - Gotowość do pracy zmianowej oraz w weekendy Oferta: - Stała praca (umowa o pracę) w warunkach zgodnych z normami obowiązującymi w zatrudnieniu osób niepełnosprawnych - Przygotowanie do pracy na danym stanowisku - Opiekę, współdziałanie oraz pomoc Koordynatora - Możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Rehabilitacyjnego (dofinansowanie różnego rodzaju) CV prosimy przysyłać za pośrednictwem naszej strony internetowej pi-on.pl (prosimy o podanie stanowiska i miejscowości) lub kontakt telefoniczny pod numerem 789 - - Prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowy ...

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2016-09-01