Oferta Pracy » Dębno

Dębno

Przedstawiciel Finansowy Myślibórz

  Prowadzisz firmę? Chcesz rozszerzyć swoją ofertę? Poszukujesz nowych możliwości rozwoju swojego biznesu? Chcesz zwiększyć zyski? Działasz na terenie: Gminy Dębno   NASZA OFERTA JEST DLA CIEBIE! Międzynarodowa firma z branży finansowej Profi Credit Polska S.A., poszukuje partnerów do współpracy. Oferujemy: - pełen pakiet szkoleń i wsparcie Managera - wysokie prowizje od sprzedaży - nielimitowane zarobki - bezpłatne materiały reklamowe - możliwości zwiększenia dochodu firmy bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów - do wyboru forma współpracy – rozszerzenie działalności, (umowa współpracy) lub umowa zlecenie  Oczekujemy: -  niekaralności -  pozyskiwania klientów -  obsługi wniosków przekazywanych przez nasze Call Center Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń tel.: [ removed ] lub złóż do nas aplikacje.   Prosimy o umieszczenie w treści aplikacji poniższej klauzuli. Aplikacje nie zawierające klauzuli nie będą rozpatrywane w procesie rekr ...

Region : Zachodniopomorskie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2018-06-15

Przedstawiciel Handlowy Dębno

W związku z dynamicznym rozwojem firma REPIKO Sp. J. poszukuje pracownika na stanowisko: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY. Miejsce pracy: DĘBNO Zakres obowiązków: Dobór i sprzedaż materiałów budowlanych, Aktywna obsługa stałych klientów oraz pozyskiwanie nowych, Realizacja powierzonych zadań, Przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych, prowadzenie negocjacji z klientami, Budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami, Budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Wymagania: • Wykształcenie min. średnie, • Doświadczenie w branży budowlanej, • Doświadczenie w kontakcie z klientem (obsługa klienta, handel, usługi), • Umiejętność pracy w zespole. Oferujemy: • Pracę w renomowanej, stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, • Zatrudnienie na umowę o pracę, • Możliwości rozwoju zawodowego, • Wsparcie doświadczonego zespołu, • Ciekawą pracę w młodym zespole. Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie ofert zawierających CV na adres e-mail. Zastrzega ...

Region : Zachodniopomorskie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2018-05-09

Przedstawiciel Handlowy / Opiekun Klienta Dębno Dębno

Opis stanowiska: • Prezentowanie i sprzedaż oferty handlowej klientom indywidualnym i biznesowym na terenie Gmin Dębno , Wojnicz, Wojnicz, Iwkowa, Czchów, • spotkania z klientami w biurze oraz poza Biurem Obsługi Klienta Wymagania: • Doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta • Prawo jazdy kat. B • Obsługa pakietu Office • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy • Zaangażowanie i wysoka kultura osobista Oferujemy: • Narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop) • Zatrudnienie na umowę o prace • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od wyników • Wsparcie działu sprzedaży i marketingu Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na e-mail lub kontakt pod nr. telefonu

Region : Małopolskie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2018-03-26

Praca Z Pasją. Dębno

Na początek anegdota o firmie: Kolor pomarańczowy, którym posługuje się Nationale Nederlanden jest kolorem Holandii. Aby firma mogła z niego korzystać, musiała mieć ponad 100 lat tradycji a także musiała mieć na to zgodę holenderskiego króla. A więc firma działająca na rynku międzynarodowym już ponad 150 lat poszukuje osób przebojowych i ambitnych, które podzielą naszą pasję do pracy z ludźmi. W zamian za zaangażowanie oferujemy: • Pracę w zgranym zespole • Wynagrodzenie wyższe niż przeciętne- 2500zł podstawa+ prowizja • Brak monotonii • Możliwość robienia czegoś istotnego dla innych Abyś czuł się u nas dobrze zapewnimy Ci: • Prywatną opiekę medyczną- karta Medicover • Ubezpieczenie grupowe • Dofinansowanie do karty Multisport Jest to praca dla ludzi z pasją. Masz szansę robić w życiu to, co naprawdę ważne. Czekamy na Twoje CV. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: quot;Wyrażam zgodę na przetwar ...

Region : Zachodniopomorskie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2018-02-26