Oferta Pracy » Dwikozy

Dwikozy

Dwikozy - Poszukiwany Magazynier Do Sklepu 13 Zł Brutto/h Sandomierz

Praca dla obrotnego chłopaka na stanowisku magazynier w sklepie spożywczym start: 15 września 13 zł brutto/h umowa zlecenie 3 miesiące, następnie umowa o pracę dwie zmiany Obowiązki: przyjmowanie dostaw kontrola jakościowa i ilościowa towaru pomoc w wykładaniu ciężkiego towaru Wymagania: odpowiedzialność rzetelność książeczka sanepid

Region : Świętokrzyskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-10-30

Magazynier Dwikozy

Obowiązki: •rozładunek, załadunek, rozkładanie towarów, •segregacja zamówień zgodnie z programami wysyłkowymi, •kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniem klienta, •przekazywanie przygotowanych paczek firmom wysyłkowym, •współpraca z pozostałymi działami w firmie, •uczestnictwo w przygotowaniu magazynu do inwentaryzacji i w samej inwentaryzacji, •kontrola dostarczonego towaru pod względem ilościowym i jakościowym, •obsługa wózka widłowego, •utrzymywanie porządku w magazynie, Wymagania: •gotowość do pracy, •wykształcenie minimum zawodowe, •znajomość obsługi komputera, •uprawnienia i praktyczna umiejętność obsługi wózka widłowego – warunek konieczny, •aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna, •dokładność i odpowiedzialność, •umiejętność sprawnej organizacji pracy Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: quot;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu r ...

Region : Świętokrzyskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2016-09-09