Oferta Pracy » Halinów

Halinów

PILNIE Poszukiwana Osoba Do Księgowości Halinów

Witam Serdecznie, Poszukiwana osoba ze znajomością WF-MAG. Praca zdalna - długoterminowa współpraca. Zapraszamy na rozmowę osoby z Halinowa i okolic do naszej siedziby.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2018-04-17

Praca Księgowa Halinów

Biuro księgowe z okolic Halinowa o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje osoby z podstawową znajomością księgowości głównie PKPiR Wymagania: Podstawowa znajomość zasad księgowości Dodatkowym atutem będzie znajomość programu RAKS SQL Oferujemy zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu Do obowiązków wybranego kandydata będzie należało - wprowadzanie dokumentów zakupu, sprzedaży do systemu księgowego Aplikacje ze wskazaniem oczekiwań finansowych proszę przesłać na adres e mail podany poniżej

Region : Mazowieckie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2017-09-09

Podejmę Pracę W Biurze Rachunkowym Halinów

Witam, jestem studentką II roku studiów magisterskich, kierunek Finanse i rachunkowość na Uniwersytecie Warszawskim. W marcu ukończyłam kurs dla samodzielnych księgowych w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce. Podejmę pracę w biurze rachunkowym. Informacje dodatkowe: -dyspozycyjność od poniedziałku do piątku, -prawo jazdy kat. B, -dokładność, sumienność, -chęć do pracy i zdobycia doświadczenia, -umiejętność obsługi komputera, -dobra znajomość pakietu MS Office ( Word, Excel, PPT). Do tej pory pracowałam w firmie telekomunikacyjnej, nie posiadam niestety doświadczenia w księgowości, ale jestem osobą komunikatywną i szybko się uczę, więc chętnie zdobędę doświadczenie. CV mogę przesłać po kontakcie telefonicznym drogą mailową.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2017-08-23

Główna Księgowa Spółki Z Kapitałem Zagranicznym Halinów

Opis stanowiska: prowadzenie pełnej księgowości Spółki z kapitałem zagranicznym, odpowiedzialność za poprawne i terminowe sporządzanie sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych (CIT, VAT), sporządzanie analiz oraz raportów na potrzeby sprawozdawczości polskiej, przeprowadzanych kontroli oraz na potrzeby wewnętrzne Spółki, bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych, współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP) oraz przygotowywanie raportów dla pracodawcy w jęz. angielskim. Wymagania: wykształcenie kierunkowe: rachunkowość, finanse, minimum 3 lata doświadczenia w prowadzeniu pełnej księgowości, biegła znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego z umiejętnością ich praktycznego stosowania, umiejętności sporządzenia sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych, bardzo dobra znajomość programu Excel, odpowiedzialność za terminową realizację zadań, branżowy język angielski.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2017-02-21

Księgowa Halinów

Opis stanowiska: prowadzenie pełnej księgowości Spółki z kapitałem zagranicznym, odpowiedzialność za poprawne i terminowe sporządzanie sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych (CIT, VAT), sporządzanie analiz oraz raportów na potrzeby sprawozdawczości polskiej, przeprowadzanych kontroli oraz na potrzeby wewnętrzne Spółki, bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych, współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP). Wymagania: wykształcenie kierunkowe: rachunkowość, finanse, minimum 3 lata doświadczenia w prowadzeniu pełnej księgowości w biurze księgowym, biegła znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego z umiejętnością ich praktycznego stosowania, umiejętności sporządzenia sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych, bardzo dobra znajomość programu Excel, odpowiedzialność za terminową realizację zadań, język angielski.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2016-08-30