Oferta Pracy » Józefosław

Józefosław

Sprzedawca W Sklepie Z Pieczywem Józefosław

Zatrudnimy pracowników do sklepu z pieczywem na stanowisko Sprzedawca-Kasjer. Praca w systemie dwuzmianowym. Umowa o pracę lub umowa zlecenie. Doświadczenie mile widziane. Stawka: 13-14 zł do ręki za godzinę. Kontakt pod nr. tel. 602 - - lub za pośrednictwem .

Region : Mazowieckie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2018-02-12

Kasjer Józefosław Biedronka Józefosław

***CHCESZ PRACOWAĆ TYLKO NA KASIE? DOŁĄCZ DO ZESPOŁU JUŻ DZIŚ!*** -ZAROBKI OD 2750 ZŁ DO 3050 ZŁ BRUTTO MIESIĘCZNIE. -GWARANTOWANY WZROST WYNAGRODZENIA PO ROKU PRACY. -DODATKOWE ŚWIADCZENIA PIENIĘŻNE W WYSOKOŚCI OK 2 TYŚ. ZŁ W SKALI ROKU. ***Oferujemy*** • umowę o pracę bez okresu próbnego. • gwarantowany wzrost wynagrodzenia po roku pracy. • atrakcyjne wynagrodzenie od 2750zł brutto do 3080zł brutto • duże możliwość awansu. • nagrodę roczną w wysokości 1300zł netto. • możliwość uzyskania dodatkowej premii (do 330zł brutto) uzależnionej od wyników całego zespołu. • Bony i paczki na święta. • możliwość skorzystania z pakietów prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie. • program pożyczek i zapomóg, karta multi-sport. • wyprawki dla dzieci (dla 1-klasistów, noworodków) APLIKUJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA ROZMOWIE REKRUTACYJNEJ: • wyślij swoje CV w ogłoszeniu na portalu • skontaktuj się telefonicznie 728 -444-645 •przynieś CV na najbliższy sklep w twojej oko ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2017-11-14

PRACA OD ZARAZ!!!Józefoslaw Józefosław

Witam poszukuje osob do pracy w sklepie spożywczym w Jozefoslawiu mila atmosfera!!! Praca od zaraz Wyplata nawet codziennie!!!

Region : Mazowieckie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2017-06-19

Biedronka Z-ca Kierownika Sklepu Józefosław/Magdalenka Magdalenka

***Opis stanowiska:*** Osoby zatrudnione na powyższym stanowisku odpowiedzialne będą m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługę kasy fiskalnej, rozładunek dostaw towarów oraz dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów. *** Nasze wymagania:*** • Rzetelność i uczciwość, • Wysoka motywacja do pracy, • Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych, • Dyspozycyjność, • Doświadczenie na podobnym stanowisku i umiejętność obsługi kasy fiskalnej będą dodatkowymi atutami kandydatów. ***Oferujemy:*** • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji, • Stabilność zatrudnienia, • Możliwość stałego podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych, • Umowę o pracę bez okresu próbnego, • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie, • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych m.in. - paczki dla pracowników, - karta Multisport, - imprezy integracyjne, - nagrody roczne - programy wsparcia finansowe ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2016-09-06