Oferta Pracy » Janowice Wielkie

Janowice Wielkie

Specjalista ds. Sprzedaży Rozwiązań IT Trąbki Wielkie

Specjalista ds. Sprzedaży Rozwiązań ITOpis stanowiska:aktywne pozyskiwanie nowych klientów,obsługa przychodzących zapytań,wstępna analiza potrzeb klienta,przygotowywanie i prowadzenie spotkań,przygotowywanie kalkulacji, ofert i umów,procesowanie zamówień,prowadzenie negocjacji,realizacja planów sprzedażowych,elastyczne godziny pracy,praca w biurze, zdalna i w terenie..Wymagania:doświadczenie w sprzedaży rozwiązań informatycznych,znajomość rynku IT i rozwiązań Workflow i Document Management System,samodzielność i umiejętność organizacji pracy,znajomość języka angielskiego i / lub niemieckiegoprawo jazdy kategorii B.Oferujemy:współpracę z ciekawymi klientami segmentu dużych i średnich firm, we wszystkich branżach,pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w doświadczonym, ambitnym i otwartym zespole w Polsce i za granicą,możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w pracy z najwyższej klasy specjalistami,szkolenia, stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju.nbsp;

Region : Pomorskie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2019-09-07

Konsultant ds. Wdrożeń Rozwiązań IT Trąbki Wielkie

Opis stanowiska:wykonywanie analiz biznesowych,projektowanie rozwiązań IT: systemy Workflow i Document Management System,konfigurowanie aplikacji biznesowych,uruchamianie i testowanie stworzonych rozwiązań,prowadzenie projektów wdrożeniowych.Wymagania:zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,zainteresowanie systemami informatycznymi,komunikatywność,znajomość języka angielskiego i / lub niemieckiegoznajomość zapytań SQL, tworzenia logiki biznesowejOferujemy:współpracę z ciekawymi klientami segmentu dużych i średnich firm, we wszystkich branżach,pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w doświadczonym, ambitnym i otwartym zespole w Polsce i za granicą,możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w pracy z najwyższej klasy specjalistami,szkolenia, stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju.nbsp;

Region : Pomorskie | Kategoria : IT / Telekomunikacja | Data publikacji : 2019-08-16

Kierowca międzynarodowy C+E. Dębe Wielkie

Zatrudnimy kierowców w ruchu międzynarodowym na trasie Polska-Szwajcaria-Polska (wjazd niedziela/poniedziałek powrót piątek/sobota). Długość pobytu w domu jest uzależniona od sprawności z jaką wykonano trasę w danym tygodniu. Poszukiwani również kierowcy do podwójnych obsad oraz kierowca rezerwowy (100% dyspozycyjności). Wysoki standard wyposażenia aut (MAN) - do wyboru solo 6t, zestaw tandem oraz naczepa mega- wszystkie pod plandeką. Każdy kierowca posiada swoje auto. Obcokrajowców nie zatrudniamy. Wysokość zarobków zależy od zaangażowania kierowcy (podana górna granica nie jest krańcową). Potrzebujemy bystrych ludzi do fajnej roboty!!! Zinteresowynych prosimy o kontakt pod wskazanym numerem telefonu.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Kierowca / Kurier | Data publikacji : 2019-03-16