Oferta Pracy » Jarosławiec

Jarosławiec

Asystent Ds. Kadr I Płac Jarosławiec

Zakres obowiązków: - redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń o pracę w różnego rodzaju mediach, - przygotowywanie kryteriów rekrutacyjnych, - analiza aplikacji, - obsługa kadrowo-płacowa pracowników (kompleksowe prowadzenie akt osobowych pracowników - nadzór nad obowiązkowymi badaniami lekarskimi pracowników, jak również nad szkoleniami BHP - rozliczanie czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich - przygotowywanie zestawień dotyczących płac - wystawianie dokumentów i zaświadczeń dla pracowników Wymagania: - Wykształcenie wyższe - dobra organizacja czasu, odpowiedzialność, skrupulatność, rzeczowość i uczciwość - kreatywne myślenie i samodzielność w działaniu, - dobra komunikacja interpersonalna ZALETY PODJĘCIA PRACY W NASZYM RESORCIE: - możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia, podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego - praca wśród profesjonalistów w swojej dziedzinie - podnoszenie poziomu wiedzy i kwalifikacji Zapewniamy zakwaterowanie na preferencyjnych w ...

Region : Zachodniopomorskie | Kategoria : HR | Data publikacji : 2018-06-03