Oferta Pracy » Jeżów Sudecki

Jeżów Sudecki

Pracownik Biurowy, Asystent W Dziale Sprzedaży Jeżów

Jesteśmy firmą działającą w branży rolniczej i poszukujemy osób do zespołu sprzedażowego. Jeśli posiadasz •umiejętność obsługi urządzeń biurowych, •pozytywne usposobienie, • doświadczenie w pracach biurowych, oraz jesteś osobą którą cechuje sumienność, dokładność, bardzo dobra organizacja pracy własnej to jest to stanowisko stworzone dla Ciebie. Do Twoich obowiązków należy •pomoc w prowadzeniu biura, •prace biurowe zlecane przez przełożonego, •prowadzenie korespondencji, •wsparcie innych pracowników firmy, •kontakt z klientem na podstawie otrzymanych zleceń, •nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów, Zapewnimy Ci •Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę •Atrakcyjne wynagrodzenie •Pakiet narzędzi niezbędnych do pracy •Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie •Możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych KANDYDACIE: ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI PROSIMY O WKLEJENIE NASTĘPUJĄCEJ KLAUZULI, W PRZECIWNYM RAZIE NIE BĘDZIEMY MOGL ...

Region : Łódzkie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2018-07-28

Pracownik Biurowy Telemarketing Jeżów

Opis stanowiska: wprowadzanie zleceń do systemu komputerowego odbieranie, wykonywanie telefonów i udzielanie informacji na temat asortymentu pozyskiwanie nowych klientów przedstawianie oferty firmy prawidłowa i terminowa dystrybucja, rejestracja oraz wysyłka zamówionych produktów Wymagania: znajomość obsługi komputera, pakietu Microsoft Office i Internetu samodzielność, odpowiedzialność, cierpliwość i opanowanie inicjatywa, komunikatywność i otwartość Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę perspektywę rozwoju zawodowego i awansu szkolenie przed rozpoczęciem pracy pracę z młodym i nastawionym na cel zespołem

Region : Łódzkie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2016-09-02