Oferta Pracy » Kleszczów

Kleszczów

Stażysta W Dziale Hr, Rogowiec Kleszczów

OPIS STANOWISKA: Zadaniem stażysty będzie wspieranie działu planowania produkcji w następujących zadaniach: - Realizacja procesów rekrutacji i wdrożenia nowych pracowników. - Przygotowanie i publikacja ogłoszeń. - Zarządzanie bazą kandydatów, komunikacja z kandydatami. - Prowadzenie rekrutacji. - Realizacja on-boardingu nowych pracowników. - Organizacja szkoleń i innych działań związanych z rozwojem pracowników. - Udział w projektach zw. z optymalizacją procesów w ramach programu World Class Manufacturing. WYMAGANIA: Poszukujemy osoby operatywnej i komunikatywnej, potrafiącej pracować w zespole, wykazującej się własną inicjatywą. OFERUJEMY: Osobie zatrudnionej oferujemy: - Dobrą atmosferę pracy. - Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej stabilnej firmie. - Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku. - Szkolenia zawodowe. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji. Na aplikacji prosimy o dopisanie kl ...

Region : Łódzkie | Kategoria : HR | Data publikacji : 2018-04-14