Oferta Pracy » Kołbacz

Kołbacz

Zatrudnimy pomoc stomatologiczna / asystentka stomatologiczna Kołbacz

Nowo powstały gabinet stomatologiczny w Kołbaczu - STOMATOLOGIA KOŁBACZ zatrudni asystentkę stomatologiczną w pełnym wymiarze godzinowym. Poszukujemy osoby dyspozycyjnej, zaangażowanej i kompetentnej, chętnej do pracy. Mile widziane ukończenie szkoły policealnej o kierunku asystentka lub higienistka stomatologiczna. Możliwość przyuczenia do pracy.nbsp;Miejsce pracy: Kołbacz, STOMATOLOGIA KOŁBACZ, Szarych Mnichów 10nbsp;Zakres obowiązków to m. in.:– Asystowanie lekarzowi przy zabiegach– Przygotowywanie gabinetu stomatologicznego do pracy,– Sterylizacja narzędzi i materiałów,– Sprzątanie gabinetu,– Rejestracja i zarządzanie pacjentami, obsługa komputera– Praca, gdzie pacjent jest najważniejszy– Podtrzymywanie kontaktu z pacjentem – z uśmiechem i empatią– Dbałość o pozytywny wizerunek firmynbsp;OFERUJEMY:– Stałą pracę– Prowizje motywacyjne/premie– Możliwość pracy na najwyższej jakości sprzętach i materiałach– Wdrożenie w system pracy naszej firmynbsp;- Miłą atmosferęnbsp;nbsp;Wymagana ksi ...

Region : Zachodniopomorskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2019-05-06

Pakuj Z Nami! Amazon & Randstad Kołbacz

Pracuj i rozwijaj się w centrum logistycznym Amazon Fulfillment Center! Randstad ma dla Ciebie idealną ofertę zatrudnienia bez pośredników w najnowocześniejszym w Polsce centrum dystrybucji Amazon Fulfillment Center. AKCJA REKOMENDACJA - pracuj w Amazon i polecaj innych. Za każdego poleconego zgarnij 1600zł*! Już dziś aplikuj na stanowisko: Pakuj z Nami! Amazon amp; Randstad Miejsce pracy: Kołbaskowo k. Szczecina Co możemy Ci zaproponować: • Atrakcyjną stawkę godzinową: 15.00 zł brutto • Bonus do 15% • Prywatną opiekę medyczną • Ubezpieczenie na życie • 26 dni płatnego urlopu • Pracę przez 4 dni w tygodniu po 10 godzin • Darmowy transport do i z pracy • Obiad za 1 zł • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Do twoich obowiązków należeć będzie: • skanowanie produktów • załadunek i rozładunek przesyłek • sortowanie i kompletacja towaru • pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki Czego od Ciebie oczekujemy: • gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym - na zmianie dzi ...

Region : Zachodniopomorskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-09-30

Młodszy Analityk Finansowy (dotacje Unijne) Kołbacz

Główne zadania: - przygotowywanie części finansowej studiów wykonalności (analiza finansowa, analiza ekonomiczna) - pozyskiwanie danych od klienta do skutecznego przygotowania części finansowej - kontakt z klientem w celu uzgadniania szczegółów projektowych. Wymagania: - znajomość specyfiki przygotowywania części finansowych studiów wykonalności, - znajomość podstaw rachunkowości finansowej i zarządczej, - dobra obsługa pakietu MS Office (w szczególności Excel), - umiejętność nadzorowania kilku projektów równocześnie, - samodzielność i odpowiedzialność, - zaangażowanie, nastawienie na realizację celu, - umiejętność szybkiego uczenia się. Możliwe jest zatrudnienie na pełny etat lub cząstkowy. Możliwe różne formy zatrudnienia w zależności od preferencji. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy podany w ogłoszeniu. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Region : Zachodniopomorskie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2017-05-20