Oferta Pracy » Kolbudy

Kolbudy

FRYZJER KOLBUDY Salon Fryzur Męskich Kowale

Zatrudnimy Fryzjerkę Fryzjera na dziale Męskim.Dogodne warunki pracy,więcej informacji pod nr.tel. 513 - - , lokalizacja Salonu Kolbudy.Zapraszamy

Region : Pomorskie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2019-08-09

Salon Fryzur Meskich Kolbudy Żukowo

Zatrudnimy Fryzjera/Fryzjerke na dziale Meskim,dogodne warunki piracy (umowa o Prace),Wiecej informacji pod nr.tel. 513 - - .Zapraszamy.

FRYZJER KOLBUDY Salon Fryzur Męskich Kolbudy

Zatrudnimy Fryzjerkę Fryzjera na dziale Męskim.Dogodne warunki pracy,więcej informacji pod nr.tel.513 - -,Zapraszamy

Region : Pomorskie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2018-09-21

Zatrudnie Kosmetyczkę - Kolbudy Kolbudy

Opis stanowiska: Gabinet Kosmetyczny Aamp;H poszukuje kreatywnej, komunikatywnej kosmetyczki pragnącej poszerzać swoje umiejętności zawodowe Wymagania: •bardzo dobra umiejętność przedłużania paznokci metodą żelową doświadczenie w zawodzie (minimum 2 lata), •sumienność , •punktualność •umiejętność nawiązywania relacji z klientem, •kreatywność, •mile widziane certyfikaty kosmetyczne, •dbanie o czystość w miejscu pracy. Oferujemy: •stabilne warunki zatrudnienia •prowizyjny system wynagrodzeń •pracę w przyjaznej atmosferze, Prosimy przesyłać CV z zdjęciem.

Region : Pomorskie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2017-06-15