Oferta Pracy » Kostrzyn

Kostrzyn

Rekturer J.Rumunski! Plus Ang.niem. Lub Polski Warszawa

Eastrecruiting to firma rekrutująca pracowników na niemiecki rynek pracy z 7 krajów Europy Wschodniej. W imieniu Niemieckich przedsiębiorstwposzukujemy odpowiedniego personelu, szczególnie dla pracowników niewykwalifikowanych do produkcji lub rolnictwa oraz dla wykwalifikowanych pracowników wszystkich grup zawodowych. Zarządzana przez Niemców spółka ma siedzibę w Warszawie. Od teraz poszukujemy rekrutera na rynek rumuński z miejscem pracy Warszawa( lub Kostrzyn nd Odra ) Do Twoich zadań należy: - rekrutacja pracowników - Przeprowadzanie wywiadów telefonicznych lub wywiadów z firmą Skype - Tworzenie profili kandydatów - Budowa sieci (Facebook, , Grupa Whatsapp) - Tworzenie reklam i umieszczanie ich w różnych mediach. - duża ilość rozmów telefonicznych i korespondencyjnych z wnioskodawcami Czego od Ciebie oczekujemy: - przyjemność iz komunikowania się - bardzo dobra znajomość języka rumuńskiego! - biegle władający językiem angielskim, niemieckim lub polski ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : HR | Data publikacji : 2018-07-06

Specjalista Ds. Personalnych Kostrzyn nad Odrą

Zakres obowiązków: •prowadzenie szczegółowej dokumentacji pracowniczej (teczki personalne, karty wynagrodzeń i zasiłków chorobowych, ewidencja czasu pracy); •sporządzanie umów o pracę, wypowiedzeń umów o pracę, wystawianie świadectw pracy; •sporządzanie umów cywilnoprawnych (umowy o dzieło, umowy zlecenie); •sporządzanie list płac, odprowadzanie składek ZUS i podatku dochodowego od osób fizycznych; •rozliczanie umów o dzieło i umów zlecenie; •sporządzanie deklaracji do ZUS, Urzędu Skarbowego, GUS, PFRON; •sporządzanie ewidencji i rozliczanie urlopów pracowniczych; •ewidencja zwolnień lekarskich; •wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach; •udzielanie pracownikom informacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych; •prowadzenie spraw związanych z wykorzystaniem środków z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych; •sporządzanie wymaganych przepisami sprawozdań, zestawień i raportów. Wymagania: •doświadczenie na stanowisku pracy w obszarze kadr i płac; • ...

Region : Lubuskie | Kategoria : HR | Data publikacji : 2017-06-19