Oferta Pracy » Krzeszowice

Krzeszowice

Asystent/ka Biura Krzeszowice

Opis stanowiska:obsługa recepcji - przyjmowanie oraz wykonywanie telefonów, obsługa skrzynki e-mail,wsparcie działu księgowości: opisywanie inbsp;ewidencja faktur,rejestr poczty przychodzącej i wychodzącej,wsparcie działu handlowego: zamówienia,nbsp;archiwizacja dokumentów,działania marketingowe (Facebook, strona internetowa itp.),pomoc przy organizacji spotkań z Klientami, targów, imprez firmowych.Wymagania:znajomość języka angielskiego – mile widziana,znajomość pakietu Office (Excel, Word, Power Point)nbsp;oraz programów graficznych,prawo jazdy kategorii B,zaradność, umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy.Oferujemy:pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole,możliwość samorealizacji,możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji.nbsp;

Region : Małopolskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2019-05-22

Asystent/ka Zarządu, Administracja Krzeszowice

Firma Vasco Electronics istnieje od 2006 roku, a jej marka Vasco Technologies po raz pierwszy pojawiła się w roku 2012 jako producent innowacyjnych internetowych translatorów elektronicznych zbudowanych od podstaw w oparciu o sprzęt z systemem operacyjnym Android.Od tego czasu stale poszerza swoją ofertę, nie tylko o produkty o tematyce językowej (Vasco Translator, Vasco Dictionary), ale także urządzenia wyposażone w oprogramowanie niezbędne dla naszych podróżujących klientów: Vasco Traveler, Vasco Guide, Vasco Navigator i inne.Nasze doświadczenie w tworzeniu oprogramowania, a także wyjątkowa umiejętność wytwarzania specjalistycznych urządzeń mobilnych w małych i średnich partiach, pozwalają nam otworzyć na świat ofertę Vasco Technologies, jako unikalnego połączenia producenta aplikacji mobilnych, webowych i wytwórcy urządzeń mobilnych.nbsp;W pigułce:Lokalizacja: Krzeszowice/ Kraków (2 biura)Umowa: Zlecenia / o Pracę / B2BWynagrodzenie: 1800 - 3000 nettonbsp;Czym się będziesz zajmować ...

Region : Małopolskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2019-04-05

Producent Gastronomii Poszukuje Osoby; Stanowisko Menadżer Krzeszowice Krzeszowice

Producent wyrobów garmażeryjnych z Krzeszowic, w związku z szybkim rozwojem poszukuje osoby do pracy w charakterze obowiązków. Poszukujemy osób z doświadczeniem i kwalifikacjami. Zakres obowiązków oraz wynagrodzenie do omówienia. Prosimy o korespondencje na maila.

Region : Małopolskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2017-06-17

Specjalista D.s. Sprzedaży - Fakturzysta Krzeszowice

Compagnia Lingua Sp. z o.o.S.K.A. jest firmą zajmującą się produkcją i dystrybucją materiałów i urządzeń związanych z tłumaczeniami elektronicznymi oraz innych produktów opartych na nowych technologiach. Należąca do grupy kapitałowej Compagnia Lingua firma Vasco Electronics LLC z siedzibą w USA jest światowym liderem w produkcji specjalistycznych urządzeń do tłumaczenia mowy oraz wielofunkcyjnych urządzeń dla podróżujących produkowanych pod marką VASCO. W związku z rozwojem swojej działalności poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista d.s. Sprzedaży - Fakturzysta Miejsce pracy: Krzeszowice Region: małopolskie OPIS STANOWISKA: •Emitowanie i księgowanie faktur sprzedażowych oraz innych dokumentów związanych z procesem sprzedaży i zakupem produktów, w tym obsługa importu i eksportu. •Przegotowanie zamówień do wysyłki •Pomoc przy prowadzeniu działu sprzedażowego •Sporządzanie bieżących raportów. WYMAGANIA: •Status studenta. •Znajomość j. angielskiego na poziomi ...

Region : Małopolskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2017-05-11