Oferta Pracy » Lipsko

Lipsko

Zatrudnię Dziennikarza / Redaktora Prowadzącego Lipsko

lt;pgt;Zadania: - Przygotowanie materiałów dla tygodnika - Relacjonowanie i fotografowanie najważniejszym imprez w powiecie lipskim - Przeprowadzanie wywiadów z najważniejszymi ludźmi samorządu, kultury, sportu, nauki Oczekiwania: - mile widziane doświadczenie w pracy dziennikarskiej - orientacja w wydarzeniach lokalnych - rzetelność w realizacji materiałów dziennikarskich - odpowiedzialność i zaangażowanie Oferujemy: - umowę o pracę - ciekawą pracę - możliwość rozwoju - niezbędna narzędzia do pracy (telefon, laptop)lt;/pgt;lt;pgt;lt;/pgt;lt;pgt;lt;/pgt;lt;pgt;lt;stronggt;lt;emgt;Wymagane informacje: lt;/emgt;lt;/stronggt;lt;emgt;dane kontaktowe: imię, nazwisko, telefonlt;/emgt;lt;/pgt;lt;pgt;lt;stronggt;lt;emgt;Dokumenty powinny być opatrzone w następującą zgodę:lt;/emgt;lt;/stronggt;lt;/pgt;lt;pgt;lt;emgt;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Nurzyński Marcin, ul. Grzegorza Piramowicza 10, 21-40 ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Marketing / PR / Media | Data publikacji : 2018-10-09