Oferta Pracy » Lwówek

Lwówek

Ogloszenie o pracę-magazynier Lwówek

Kluczowe zadania: rozładunek i załadunek pojazdówprzyjmowanie i wydawanie towarówcykliczna kontrola stanów magazynowychutrzymanie porządku i czystości na powierzonym magazynieobsługa wózka widłowego nbsp;Profil kandydata: mile widziane uprawnienia oraz doświadczenie w obsłudze wózków widłowych rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków nbsp; Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie i stabilność zatrudnieniaumowę o pracę na pełen etat możliwość rozwoju zawodowegobenefity CV oraz zgodę na przetwarzanie danych prosimy przesłać w terminie do dnia 12.07.2019r. Odpowiadamy tylko na wybrane oferty. nbsp; Ogłoszenie bierze udział w programie „ Poleć pracę znajomemu”nbsp;kod rekrutacjinbsp;nbsp; 170 - - 9 nbsp;Znajdźnbsp;nas na Facebook ! nbsp;

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2019-07-21

Nowa Stawka 18,50 Zł! Pracownik Magazynowy, Bezpłatny Transport - Od Z Lwówek Śląski

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Miejsce pracy: Wrocław/ Bielany Wrocławskie Nowa stawka 18,50 zł! Pracownik magazynowy, bezpłatny transport - od z Oferujemy: • wynagrodzenie 18,50 zł brutto/h • premia do 15% za wyniki i frekwencję • umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia na umowę bezpośrednio z klientem, • godziny nocne to 20 % więcej, • obiad za 1 zł, • praca 4 dni w tygodniu po 10h, • praca w systemie 2 zmianowym • darmowy transport z i do pracy (Wrocław, Wałbrzych, Boguszów Gorce, Świdnica, Sobótka, Legnica, Ujazd Górny, Brzeg, Oława, Bielawa, Pieszyce, Dzierżoniów, Łagiewniki, Kamieniec ...

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2018-09-18