Oferta Pracy » Lwówek

Lwówek

Ochrona Budowy - Lwówek Śląski, Bolesławiec, Złotoryja Bolesławiec

Zakres obowiązków: - Ochrona budowy - Zabezpieczenia mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem - Reakcja na zagrożenia Wymagamy: - Mile widziane osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności - Niekaralność - Dyspozycyjność - Odpowiedzialność Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub o przesłanie CV za pomocą portalu. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: quot;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2018-05-16

Ochrona Mienia- Podejmie Prace Lwówek

Rencista lat 66 posiadający stałe orzeczenie zus o niepełnosprawności podejmie prace w ochronie mienia . Mieszkam w Lwówku Wlkp. i interesuję mnie praca w regionie od Tarnowa Podgórnego do Pniew,Lwówka , nowego Tomyśla lub coś w pobliżu żeby można łatwo było dojechać do pracy. tel 515 - -

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2018-04-25

Stróż Nocny Lwówek Śląski

Hotel Madelaine*** w Lwówku Śląskim zatrudni osobę do stróżowania nocnego w godzinach od 23:00-6:00 . Przedział wiekowy od 30 do 60 lat.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-03-15

Praca Ochrona 8zł/h Lwówek Śląski

Konsalnet, jeden z liderów branży ochrony w Polsce, poszukuje osób chętnych do pracy w ochronie niewielkiego obiektu handlowego w Lwówku Śląskim, stawka 8,00 zł netto za godzinę pracy. Jeśli jesteś osobą sumienną i odpowiedzialną, zapraszamy do naszego zespołu! Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2016-09-05

Pracownik Ochrony - Bolesławiec, Zgorzelec, Lwówek Śląski I Okolice Bolesławiec

Solid Security Sp. z o.o. - ogólnopolska firma z branży ochrony poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik Ochrony Miejsce pracy: Bolesławiec, Zgorzelec, Lwówek Śląski i okolice Obowiązki: - Patrolowanie obiektu - Kontrola osób wchodzących i wychodzących - Dbanie o bezpieczeństwo osób i mienia na terenie obiektu Oczekujemy: - Niekaralności - Uczciwości - Dyspozycyjności - Sumienności i zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków Oferujemy: - Pracę w systemie zmianowym - Możliwość wyboru obiektu - Pakiety ubezpieczeniowe - Wdrożenie stanowiskowe - Umowę z pełną składką ZUS - Terminową realizację świadczeń wynikających z umowy - Stabilność zatrudnienia Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (757 - - lub przesłanie CV przez .pl Prosimy o dopisane klauzuli: quot;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą ...