Oferta Pracy » Międzyrzecz

Międzyrzecz

Lakiernik Samochodowypomocnik Szwecja Międzyrzecz

Witam. Przyjme do pracy lakiernika samochodowegopomocnika do pracy w Szwecji. Dobre warunki zatrudnienia oraz mieszkania. Nie wymagamy znajomosci jezyka polskiego. CV lub inne swoje dane prosze kierowac na e-mail. lub dzwonic na 468 - -13 rozmawiamy po polsku lub 467 - -6455

Region : Lubuskie | Kategoria : Mechanik / Blacharz / Lakiernik | Data publikacji : 2017-05-15

Praca Dla Lakiernika W Niemczech Międzyrzecz

Szukam lakierników do pracy w Niemczech. Niemiecka umowa o pracę, bezpośrednio od pracodawcy. Zakwaterowanie zapewnione. Nie wymagana znajomość języka niemieckiego. Prześlij swoje zgłoszenie na adres e-mail, krótki opis, lub cv.

Region : Lubuskie | Kategoria : Mechanik / Blacharz / Lakiernik | Data publikacji : 2017-05-13

Zatudnię Mechanika Samochodowego Międzyrzecz

Zakres obowiązków: Bieżąca konserwacja i przegląd Dokonywanie napraw samochodów Demontaż i montaż części samochodowych Wymiany Rozrządów Wymagania: Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika samochodowego Szeroka wiedza z zakresu mechaniki samochodowej Samodzielność i odpowiedzialność Oferujemy: Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników Umowę o pracę

Region : Lubuskie | Kategoria : Mechanik / Blacharz / Lakiernik | Data publikacji : 2017-05-10

Praca Dla Mechanika Samochodowego Międzyrzecz

Wymagania: doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika samochodowego umiejętność diagnozowania usterek umiejętność pracy w zespole dobra organizacji pracy własnej komunikatywność zaangażowanie w pracę uczciwość W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny.

Region : Lubuskie | Kategoria : Mechanik / Blacharz / Lakiernik | Data publikacji : 2016-09-09

Mechanik Pojazdów Samochodowych- Staż Międzyrzecz

Poszukujemy Kandydata/ Kandydatów chętnych do odbycia stażu w Firmie BOSCH Diesel Service Ćwiertnia w Międzyrzeczu. Od kandydatów oczekujemy: - wykształcenia kierunkowego, - poczucia odpowiedzialności, - nastawienie na wysoką jakość wykonywanej pracy, - dokładności, staranności i rzetelności w wykonywaniu zadań. Oferujemy: - możliwość zdobycia bogatego doświadczenia, - możliwość zatrudnienia po odbyciu stażu. Zainteresowane Osoby prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Region : Lubuskie | Kategoria : Mechanik / Blacharz / Lakiernik | Data publikacji : 2016-09-05

Przyjmę Ucznia Na Przyuczenie Zawodu Mechanika Samochodów Ciężarowych Międzyrzecz

Przyjmę ucznia na przyuczenie zawodu mechanika samochodów ciężarowych

Region : Lubuskie | Kategoria : Mechanik / Blacharz / Lakiernik | Data publikacji : 2016-09-02

Region : Lubuskie | Kategoria : Mechanik / Blacharz / Lakiernik | Data publikacji : 2016-09-01