Oferta Pracy » Mielno

Mielno

Kosmetyczka W Royal Park Hotel & SPA *** Mielno Mielno

Kosmetyczka Zakres obowiązków: • Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało • Wykonywanie zabiegów manicure, pedicure • Nauka i wykonywanie masaży firmowych Thalgo • Współpraca z innymi działami firmy Oczekiwania: • Doświadczenie na podobnych stanowiskach. • Mile widziane dodatkowe kwalifikacje, ponad standardowe umiejętności masażu • Znajomość języka obcego (angielski i/lub niemiecki) w stopniu komunikatywnym • Umiejętność pracy w zespole i samodzielnej organizacji pracy • Reprezentacyjność i wysoka kultura osobista Oferujemy • Ciekawą pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie • Możliwość samorealizacji i rozwoju Nie spełniasz wszystkich wymagań, ale mimo wszystko uważasz, że możesz wnieść coś do naszego zespołu? Również złóż swoją kandydaturę i napisz dlaczego powinniśmy Cię zatrudnić, a my rozpatrzymy Twoją aplikację tak jak każdą inną. Aplikacje (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny) pros ...

Region : Zachodniopomorskie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2018-09-12

Praca Fryzjer Unieście Mielno

Praca na stanowisku fryzjer lub pomoc fryzjerska od czerwca do września. tel.512 - -

Region : Zachodniopomorskie | Kategoria : Fryzjer / Kosmetyczka | Data publikacji : 2018-04-26