Oferta Pracy » Morzewiec

Morzewiec

Brygadzista- Montażysta Bram Morzewiec

Opis stanowiska: ◾planowanie terminów montażu i serwisów ◾montaż i serwis bram przemysłowych, drzwi, automatyki oraz ogrodzeń ◾wypisywanie dokumentacji powykonawczej ◾praca na wysokości ◾rozwiązywanie bieżących problemów technicznych ◾praca związana również z wyjazdami delegacyjnymi (1-4 dniowe) na terenie całego kraju Wymagania: ◾wykształcenie zawodowe lub średnie o profilu: mechanik, elektro-mechanik, automatyk ◾kreatywność i zaangażowanie w powierzone obowiązki ◾prawo jazdy kat. B ◾komunikatywność i odpowiedzialność ◾wysoka kultura osobista ◾dbanie o powierzone narzędzia i elektronarzędzia ◾dyspozycyjność ◾praca na wysokości powyżej 3 m Oferujemy: ◾umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku ◾samochód służbowy z wyposażeniem ◾szkolenia produktowe ◾atrakcyjne warunki zatrudnienia ◾zatrudnienie na okres stały ◾pracę w profesjonalnym i ambitnym zespole Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Prosimy ...

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Budowa / Remonty | Data publikacji : 2018-04-27