Oferta Pracy » Mszana Dolna

Mszana Dolna

Doradca Klienta Getin Noble Bank SA W Mszanie Dolnej Mszana Dolna

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: – aktywne i efektywne pozyskiwanie Klientów Indywidualnych, – analizę potrzeb Klienta oraz doradztwo w zakresie oferowanych usług i produktów bankowych, – budowanie długofalowej współpracy i dobrych relacji z Klientami Oczekiwania: – orientacja na realizację celów sprzedażowych, – rozwinięta umiejętność identyfikowania potrzeb i oczekiwań Klientów, – znajomość produktów bankowości detalicznej będzie dodatkowym atutem, – doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów, – wykształcenie minimum średnie, – znajomość obsługi komputera (MS Office) Oferujemy: – umowę o pracę, – system premiowy zależny od wyników pracy, – pakiet szkoleń, – pracę w przyjaznej atmosferze Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) . Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Region : Małopolskie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2018-05-26

Lider/menadżer W Getin Noble Bank SA W Mszanie Dolnej Mszana Dolna

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: – aktywne i efektywne pozyskiwanie Klientów Indywidualnych, – analizę potrzeb Klienta oraz doradztwo w zakresie oferowanych usług i produktów bankowych, – budowanie długofalowej współpracy i dobrych relacji z Klientami. Oczekiwania: – orientacja na realizację celów sprzedażowych, – rozwinięta umiejętność identyfikowania potrzeb i oczekiwań Klientów, – znajomość produktów bankowości detalicznej będzie dodatkowym atutem, – doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów, – wykształcenie minimum średnie, – znajomość obsługi komputera (MS Office). Oferujemy: – umowę o pracę, – system premiowy zależny od wyników pracy, – pakiet szkoleń, – pracę w przyjaznej atmosferze. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Region : Małopolskie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2018-05-16

Księgowa Łososina Dolna

Firma PPHU Agrotex Sp. z o.o. z siedzibą w Łososinie Dolnej poszukuje osoby na stanowisko: Księgowa Zadania: księgowanie i dekretowanie dokumentów : faktur zakupowych i sprzedażowych oraz wyciągów bankowych, monitorowanie rozrachunków oraz uzgadnianie sald kont księgowych, rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych, dokonywanie płatności krajowych i zagranicznych, przygotowanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych. Wymagania: wykształcenie średnie kierunkowe lub wyższe kierunkowe ( rachunkowość, ekonomia, finanse etc), min. 3 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku, bardzo dobra znajomość programów MS Office, CDN Optima obrej znajomości zasad księgowania, przepisów podatkowych ( Vat, Pit, Cit) oraz ustawy o rachunkowości skrupulatność, dokładność, terminowość. Oferta: umowa o pracę możliwość rozwoju oraz zdobywania doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie miła atmosfera pracy Jeśli nasza of ...

Region : Małopolskie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2018-04-29

Oferta Pracy - Księgowa W Piekarni Machela Jaszkowa Dolna 178a Kłodzko

Zakres obowiązków: - księgowanie faktur zakupowych, - rozliczanie, uzgadnianie i potwierdzanie rozrachunków z kontrahentami, - dekretacja i księgowanie dokumentów, - uzgadnianie kont księgowych. Wymagania: - wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne z zakresu finansów i rachunkowości, - min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, - znajomość przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości i innych przepisów dotyczących prawa podatkowego, - umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office, - dokładność, dobra organizacja pracy, - samodzielność, odpowiedzialność. Oferujemy: - umowa o pracę z wynagrodzeniem netto 2 000 zł, po okresie próbnym netto 2 500 zł, - możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji, - możliwość wdrażania własnych pomysłów i usprawnień, - pakiet prywatnej opieki medycznej, - zniżki dla pracowników na wybrany asortyment firmowy, - ubezpieczenie grupowe, Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko ...

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2017-06-18