Oferta Pracy » Natolin

Natolin

Spokojna Praca W Młodym Zespole. Warszawa

Firma usługowo - handlowa z zakresu informatycznych technologii sprzedaży, w tym serwis kas fiskalnych zatrudni pracownika biurowego. Zakres obowiązków: - wprowadzanie i wystawianie faktur - bieżąca obsługa klienta - obsługa korespondencji - wsparcie handlowców w telefonicznym umawianiu spotkań - wyszukiwanie potencjalnych klientów w oparciu o bazy danych oraz internet - sprzedaż quot;na miejscuquot; produktów i usług oferowanych przez firmę - obsługa przesył kurierskich - obsługa ksero i urządzeń biurowych Praca od Pn do Pt w godzinach 10:00 - 18:00, w weekendy oraz święta nie pracujemy. Lokalizacja biura w bliskim sąsiedztwie stacji metra Natolin oraz węzła komunikacyjnego. Praca quot;od zarazquot;! Oferujemy: - spokój - wygodny fotel i biurko - telefon komórkowy również do prywatnego użytku - kawę i herbatę bez ograniczeń - przyjazną atmosferę - niezbędne szkolenia oraz wsparcie Wymagamy: - znajomości zasad savoir-vivre (w 90% obsługa klienta bizne ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2016-09-07

Recepcjonista/ka Warszawa

Salony Fryzjerskie Franck Provost al.K.E.N 48 (merto Natolin) oraz Odyńca 69 poszukują chętnych do pracy na stanowisko recepcjonisty/ki. Poszukujemy osób dyspozycyjnych, zorganizowanych,odpowiedzialnych. Istnieje możliwość szkolenia na stanowisko menagera. Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na maila.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2016-08-30

Specjalista Ds. Handlowych Natolin

Opis stanowiska: obsługa zamówień klientów krajowych i zagranicznych współpraca z agencjami celnymi w zakresie dokumentacji współpraca z przedstawicielami handlowymi kształtowanie i promowanie wizerunku firmy windykacja należności Wymagania: biegła znajomość języka angielskiego nastawienie na realizację celów samodzielność i inicjatywa w działaniu dobra organizacja czasu pracy doskonałe zdolności interpersonalne zaangażowanie, entuzjazm w działaniu i pozytywne nastawienie prawo jazdy Oferujemy: zatrudnienie na umowę o pracę możliwość samodzielnego działania pracę w dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze szkolenia handlowe i produktowe atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny uzależniony od wyników pracy Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: quot;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r ...