Oferta Pracy » Nowe Opole

Nowe Opole

Animator w stroju owieczki - wynagrodzenie od 20-25zł na rękę. Katowice

Opis stanowiska:Praca w soboty i niedzielę w godzinach 14-17. Praca polega na rozdawaniu ulotek, balonów (przy pomocy drugiej osoby) w wyznaczonych miejscach (rynki miast, parki, central handlowe, osiedla) w Katowicach oraz miastach obrzeżnych. Praca w stroju maskotki. Praca na conajmniej 3 miesiące.nbsp;Wymagania:·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Szukamy kandydatów (preferowana płeć męska)·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Nie wyższych niż 1,70 - 1,75 m·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Mile widziane prawo jazdy·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Ludzi, którzy są przebojowi i otwarci na nowe doświadczenia·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Łatwo nawiązują kontakt z innymi ludźmi·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Mile widziany status ucznia/studentanbsp;Oferujemy:·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Bardzo miłą atmosferę w pracy·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Przeszkolenie z zakresu obowiązków·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Możliwość długofalowej współpracynbsp;Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy Zgodnie z ...

Region : Śląskie | Kategoria : Roznoszenie ulotek | Data publikacji : 2019-06-02