Oferta Pracy » Nysa

Nysa

Praca na Recepcji Nysa

Opis stanowiska:• wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą gości hotelowych• przyjmowanie rezerwacji, meldowanie i wymeldowywanie gości• przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz mailowych• dbałość o estetykę otoczenia i wysoki standard obsługi gości• 12-sto godzinny system pracynbsp;nbsp;Wymagania:• odpowiedzialność, rzetelność i zorganizowanie,• umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z gośćmi,• wysoka kultura osobista oraz miła aparycja,• dyspozycyjność• język angielski na poziomie komunikatywnymnbsp;Oferujemy:nbsp;• pracę w miłym i ambitnym zespole,• możliwość rozwoju i samorealizacji,Wymagane dokumenty: CV,

Region : Opolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2019-08-10

Manager Hotelu Nysa

Poszukujemy Managera hotelu. Opis stanowiska: - planowanie i organizacja efektywnego funkcjonowania hotelu - dbanie o wysoką jakość świadczonych usług - dbanie o majątek hotelu - organizacja i planowanie pracy zespołu hotelowego - tworzenie i realizowanie strategii marketingowo- sprzedażowej - sporządzanie raportów z działalności hotelu Wymagania: - doświadczenie w zarządzaniu obiektem hotelowym - umiejętności organizacyjne, budowania i motywowania zespołu i zarządzania nim - kreatywność - umiejętność podejmowania szybkich i samodzielnych decyzji - komunikatywna znajomość języka angielskiego ( niemiecki i/lub rosyjski i/lub czeski będzie dodatkowym atutem ) - dyspozycyjność - komunikatywność - prawo jazdy kat.B - znajomość obsługi komputera Oferujemy: -atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i posiadanego doświadczenia - zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia pracy - pracę w przyjaznej atmosferze

Region : Opolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2018-08-13

Recepcjonistka / Recepcjonista Nysa

Poszukujemy recepcjonisty/recepcjonistki do hotelu. Opis stanowiska: - bezpośrednia obsługa gości, - meldowanie i wymeldowywanie gości, - sprzedaż usług hotelowych, - rozliczanie i przyjmowanie rezerwacji, - dbałość o estetykę otoczenia i wysoki standard obsługi gości. Wymagania: - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - język angielski w stopniu minimum dobrym (umiejętność swobodnej rozmowy w tym języku), - umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji, - wysoka kultura osobista, - dobra organizacja czasu pracy, - umiejętność radzenia sobie z sytuacjami stresującymi, - dyspozycyjność, - uczciwość i rzetelność. Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie, - prace w przyjaznej atmosferze, - możliwość awansu.

Region : Opolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2018-08-12

Pokojowa Nysa

Wymagania: - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku  - dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy - odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie - dyspozycyjność - umiejętność pracy w zespole - punktualność Warunki finansowe i godziny pracy do uzgodnienia podczas rozmowy kwalifikacyjnej Prosimy o nadsyłanie aplikacji drogą mailową na adres mailowy Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami

Region : Opolskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-06-21