Oferta Pracy » Nysa

Nysa

Pracownik biurowy Nysa

PRACOWNIK BIUROWY DOBRĄ ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO ( B2 - C1)nbsp;WYMAGANIA:dobra znajomość języka niemieckiego umiejętności organizacyjne i operacyjne, nastawienie na realizację celówsamodzielność w działaniuprawo jazdy kat. B i znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutemnbsp;GŁÓWNE OBOWIĄZKI:obsługa klientów, w tym ewidencja zamówień, tworzenie dokumentów handlowych, zlecanie i nadzorowanie wysyłekbudowanie i utrzymywanie relacji z klientamimonitorowanie stanów magazynowych i składanie zleceń produkcyjnychpozyskiwanie nowych klientów nbsp;PREFEROWANE CECHY CHARAKTERU:odpowiedzialność, dynamiczność, samodzielnośćzdolność szybkiego uczenia się nbsp;W ZAMIAN ZA ZAANGAŻOWANIE OFERUJEMY:atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa j/w + dodatkowo system premiowy )możliwość rozwoju zawodowego w prężnie działającej firmie Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji (zgodn ...

Region : Opolskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2019-05-09

Pracownik Kadry Płace Nysa

Zakres obowiązków:prowadzenie dokumentacji kadrowejprzygotowywanie dokumentacji związanej z nawiązaniem, trwaniem oraz rozwiązywaniem stosunku pracyrozliczanie ewidencji czasu pracymonitorowanie terminów ważności i umów o pracę, badań medycyny pracy, BHPprzygotowywanie deklaracji rozliczeniowych do ZUS i Urzędu Skarbowegoprzygotowywanie dokumentów oddelegowania pracowników, naliczanie SOKABAU, zgłaszanie do właściwych instytucji.przygotowywanie rocznych deklaracji rozliczeniowych PIT dla pracownikówudzielanie pracownikom informacji o zakresie prawa pracy i zagadnień kadrowo-płacowychnbsp;Wymagania:doskonała, praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów ZUS oraz prawa podatkowegoznajomość programów: Płatnik, Gratyfikant GTmin. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowiskukomunikatywnośćbardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy pod presją czasuwysoka motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracędobra znajomość oprogramowania MS OfficeCv prosimy o przesyłanie drogą ...

Region : Opolskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2019-04-07