Oferta Pracy » Oborniki

Oborniki

Technik informatyk Bogdanowo

OFO FABRYKA OKIEN poszukuje kandydata na stanowisko:Technik informatyknbsp;nbsp;Miejsce pracy:Bogdanowo, Oborniki Wlkp.nbsp;Opis stanowiska:Obsługa lokalnych sieci komputerowych i nadzorowaniem ich pracy.Wdrożenie i obsługa oprogramowanie do produkcji stolarki okiennejPomoc w przygotowaniu i opracowywaniu dokumentacji produkcyjnej stolarki okiennej.Zamawianie elementów niezbędnych do produkcjinbsp;nbsp;Wymagania:wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczneumiejętność analitycznego, kreatywnego myślenia, definiowania problemów i warunków ich rozwiązaniadobra znajomość branży okiennejznajomość obsługi programów biurowychgotowość do podnoszenia swoich kwalifikacjinbsp;nbsp;Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowynbsp;Prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu bieżącej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Us ...

Region : Wielkopolskie | Kategoria : IT / Telekomunikacja | Data publikacji : 2019-04-13

Praca dla grafika komputerowego Oborniki

Potrzebny grafik komputerowy, mile widziana praktyka na podobnym stanowisku, wymagana znajomość programów Coreldraw i Photoshop.Info: aw(małpa)foto-druk.eu lub 500 - - Praca na stanowisku w Obornikach Wlkp.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : IT / Telekomunikacja | Data publikacji : 2019-03-21

Grafik Komputerowy, Administrator Strony Www Oborniki

- Obowiązki: - przygotowywanie projektów graficznych; - przygotowywanie grafik wektorowych wybranych produktów; - przygotowywanie grafik dla potrzeb Internetu (bannery, mailingi, itp.); - tworzenie nowych grafik lub ich modyfikacja; - wykonywanie fotografii produktowej; - projektowanie i przygotowywanie materiałów do druku (ulotki, foldery, plakaty, itp.); - sporządzanie projektów materiałów promocyjnych firmy; - wsparcie działań marketingowo-reklamowych. - zarządzanie stroną www, - Wymagania: - znajomość programu Word Press,; - bardzo dobra znajomość programów firmy Corel Draw Adobe (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Acrobat i inne); - umiejętność tworzenia rysunków; - umiejętność obróbki fotografii produktowej w wysokiej jakości; - umiejętność przygotowania projektów do druku; - mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - wykształcenie wyższe lub średnie; - kreatywnego myślenia i twórczego podejścia do realizowanych proje ...

Region : Wielkopolskie | Kategoria : IT / Telekomunikacja | Data publikacji : 2018-08-05

Specjalista IT- Zawód W Pół Roku, Bezpłatne Unijne Szkolenie Zawodowe Oborniki

Zapraszamy na BEZPŁATNE kursy zawodowe (do wyboru) realizowane w ramach projektu EFS: „Tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami” quot;Projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciamiquot; Po ukończeniu kursu – egzamin państwowy dający kwalifikacje zawodowe! Gdzie? Poznań (centrum) Kiedy? III.2017-XII.2017 (w tym przerwa wakacyjna) Zajęcia weekendowe (dwa razy w miesiącu) Do kogo skierowany? - osoby w wieku powyżej 25 lat - maksymalnie wykształcenie średnie - zamieszkałe, uczące się lub pracujące na terenie woj. wielkopolskiego Informacja i zapisy: tel. 792 - -

Region : Zachodniopomorskie | Kategoria : IT / Telekomunikacja | Data publikacji : 2017-01-25