Oferta Pracy » Olkusz

Olkusz

Programista Maszyn CNC - Frezer CNC Olkusz

Opis stanowiska:obsługa i samodzielne programowanie frezarki CNCsamodzielna praca z rysunkiem technicznymdoświadczenie w programowaniuWymagania:obsługa frezarki CNC, minimum 2lata doświadczeniamile widziana znajomość sterowania Fanucznajomość rysunku technicznego oraz umiejętność samodzielnej pracy z rysunkiem technicznym,Oferujemy:stałą umowę o pracę – pełny etatciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmiewynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji + premie + ubezpieczenie grupowemożliwość szkolenia z Edgecam

Region : Małopolskie | Kategoria : Produkcja | Data publikacji : 2019-06-08

Manewrowy/ Ustawiacz NA KOLEI Olkusz

ZATRUDNIMY DO PRACY NA STANOWISKO MANEWROWY/ USTAWIACZ NA KOLEInbsp;(również osoby z uprawnieniami emerytalnymi)!nbsp;MOŻLIWOŚĆ PODJĘCIA PRACY JAKO DODATKOWEJ nbsp;nbsp;WYMAGAMY:wykształcenie zasadnicze zawodoweświadectwo egzaminu kwalifikacyjnego na Manewrowego / Ustawiacza na koleiaktualne badania lekarskieznajomość przepisów kolejowych i ruchowychdoświadczenie zawodowezaangażowanie w pracę zespołowąstan zdrowia umożliwiający wykonywanie pracynbsp;nbsp;ZAPEWNIAMY:bardzo atrakcyjne wynagrodzenie godzinowepraca w wymiarze czasu pracy dostosowanym do potrzeb pracownikanbsp;nbsp;PRACA NA TERENIE:nbsp;nbsp;- TAURON Wydobycie S.A. ZG Janina – Libiążnbsp;Zgłoś się osobiście na rozmowę kwalifikacyjną do siedziby firmy w godzinach 8:00- 13:30 z kompletem dokumentów (świadectwo ukończenia szkoły, wszystkie świadectwa pracy, uprawnienia)lub prześlij nam swoje CV wraz z listem motywacyjnym przez formularz zgłoszeniowynbsp;W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następujących klauzuli: Wy ...