Oferta Pracy » Olsztynek

Olsztynek

Staż Planista produkcyjny Olsztynek

Poszukiwana osoba do odbycia stażu na stanowisku Planista Produkcyjny. Po 6 miesięcznym stażu możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę. Godziny pracy: 7-15nbsp;Zakres obowiązków: opracowywanie i kontrolowanie wykonywania bieżących planów produkcji;prowadzenie ewidencji wykonanej produkcji;sporządzanie sprawozdań dotyczących realizacji planów;opracowywanie planów zapotrzebowań materiałowych;analizowanie wskaźników wykonywania norm oraz nadzór nad prawidłowością zaszeregowania robót;przygotowywanie i sporządzanie analiz podstawowych wskaźników ekonomiczno-produkcyjnych (produkcja towarowa, wydajność pracy, postoje, braki itp.);przygotowywanie remanentów kontrolnych;wnioskowanie usprawnień zmniejszających koszty gospodarki materiałowej; udział w spisach materiałowych;sporządzanie dokumentacji planistycznej, materiałowej, zatrudnieniowej;nadzorowanie transportu i dostaw materiałów do stanowisk roboczych oraz ekspedycji gotowej produkcji.nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Wymagania:biegła znajomo ...

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Praktyki / staże | Data publikacji : 2019-04-30

(Olsztyn) Szkolenie i staż na Pracownika biurowego Olsztyn

Szkolenie i staż! ICR oferuje szkolenie oraz staż na 3 miesiące, na stanowisku: Pracownik Biurowy Oferta jest skierowana do osób bezrobotnych w wieku 18-64 lata , zamieszkujących w województwie warmińsko-mazurskim na terenie powiatów: - olsztyńskiego (Biskupiec, Kolno-gmina wiejska, Olsztynek, Świątki-gmina wiejska) - mrągowskiego (Mikołajki, Mrągowo-gmina wiejska, Piecki-gmina wiejska, Sorkwity-gmina wiejska ) spełniających przynajmniej dwa z poniższych kryteriów: pierwszeństwo w projekcie mają: - osoba niezarejestrowana - osoba bierna zawodowo - osoba niepełnosprawna W ramach wspomnianego szkolenia zawodowego uczestnikom przysługuje: - dodatek szkoleniowy - 6,65 zł netto/godz. szkoleniową - catering na zajęciach szkoleniowych - materiały i pomoce dydaktyczne - szkolenie zawodowe - 638,34 zł netto (96 godz) - szkolenie ICT - 265,97 zł netto (40 godz) - 3 miesiące stażu po zakończeniu kursu - 997 zł netto/miesiąc Po ...

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Praktyki / staże | Data publikacji : 2019-04-15

Praktyka Murarz, Nauka Zawodu, Praktyki Kierunek Murarz Budownictwo Olsztynek

Firma ogólnobudowlana zajmująca się wznoszeniem budynków jednorodzinnych zatrudni młodocianych uczni chcących przyuczyć się do zawodu w kierunku murarz-tynkarz Po ukończeniu praktyk (czeladnik) Wymagane chęć do nauki. Zainteresowanych zapraszam Tel 508 - -

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Praktyki / staże | Data publikacji : 2018-05-06

Asystent Kierownika Produkcji Olsztynek

Opis stanowiska: - wsparcie kierownika produkcji przy planowaniu produkcji - wparcie kierownika produkcji przy organizacji pracy pracowników produkcyjnych - Kontrola procesów i planów produkcyjnych - Kontrola jakości produkowanych elementów - Dbanie o porządek na stanowiskach pracy - Organizacja i nadzór nad dokumentacją produkcyjną - Kontrola ewidencji czasu pracy pracowników produkcyjnych - pomoc w nadzorze nad przestrzeganiem zasad BHP Wymagania: - znajomość rysunku technicznego - sumienność - dokładność - znajomość środowiska MS Office

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Praktyki / staże | Data publikacji : 2017-05-15

Asystent Kierownika Produkcji Staż Olsztynek

Opis stanowiska: - wsparcie kierownika produkcji przy planowaniu produkcji - wparcie kierownika produkcji przy organizacji pracy pracowników produkcyjnych - Kontrola procesów i planów produkcyjnych - Kontrola jakości produkowanych elementów - Dbanie o porządek na stanowiskach pracy - Organizacja i nadzór nad dokumentacją produkcyjną - Kontrola ewidencji czasu pracy pracowników produkcyjnych - pomoc w nadzorze nad przestrzeganiem zasad BHP Wymagania: - znajomość rysunku technicznego - sumienność - dokładność - znajomość środowiska MS Office Oferujemy: Po zakończonym stażu możliwość dalszego zatrudnienia.

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Praktyki / staże | Data publikacji : 2017-03-25

Pracownik Biurowy Staż Olsztynek

Przyjmę pracownika biurowego na staż w ramach umowy z Urzędem Pracy. Wymagania: - Wykształcenie- średnie (mile widziane techniczne) - Umiejęstności: bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, umiejętność pracy w zespole, sumienność, dokładność, mile widziana znajomość rys. technicznego. - Czas pracy: 7-15 Rodzaj wykonywanych zadań: zadania biurowe- tworzenie dokumentacji pracowniczej oraz produkcyjnej

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Praktyki / staże | Data publikacji : 2017-01-25