Oferta Pracy » Osła

Osła

Technik – Mechanik Utrzymania Ruchu Osła

Zadania: zapewnienie ciągłej pracy maszyn w obszarze produkcji – eliminowanie usterek i awarii związanych z eksploatacją maszyn bieżące naprawy maszyn produkcyjnych i pozaprodukcyjnych udział w tworzeniu oraz realizacja planu przeglądów maszyn nadzór nad dokumentacją techniczną wsparcie przy modyfikacji linii Wymagania: wykształcenie techniczne doświadczenie w dziale Utrzymania Ruchu w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku min. 5 lat praktyczna znajomość układów pneumatycznych i elektrycznych umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną samodzielność, szybkość i dokładność w działaniu znajomość języka niemieckiego/angielskiego będzie dodatkowym atutem Oferujemy: umowę o pracę klarowny system premiowy możliwość awansu i rozwoju zawodowego świadczenia świąteczne ubezpieczenie grupowe możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej coroczne podwyżki

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Mechanik / Blacharz / Lakiernik | Data publikacji : 2017-10-09