Oferta Pracy » Osielec

Osielec

Agent-Doradca ds. Nieruchomości Osielec

Zadania zawodowe:pozyskiwanie ofert sprzedaży nieruchomości ,nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami ,aktywna prezentacje nieruchomości w terenie ,sporządzanie i prowadzenie dokumentacji nieruchomości ,aktywne dbanie o wizerunek firmy ,nbsp; Oczekiwania; - mile widziane doświadczenie w branży nieruchomości ,chęci rozwoju zawodowego ,wysokiej kultury osobistej i bardzo dobrej komunikacji ,kreatywności i wytrwałości ,znajomości zagadnień prawnych dotyczących pośrednictwa w obrocie nieruchomościami , samoorganizacji pracy ,nbsp; Oferujemy narzędzia potrzebne do w/w zadań nienormowany czas pracy ,atrakcyjne prowizyjne wynagrodzenie , w pierwszych miesiącach podstawę na czas zdobycia doświadczenia ,szkolenia branżowe nbsp;Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w branży budowlanej i chcemy odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów. Utworzenie wyżej wymienionego stanowiska i działu jest odpowiedzią na potrzeby naszego rynku.Cv prosimy o przesyłanie za pośrednictwem .Tel. kont ...

Region : Małopolskie | Kategoria : Pozostałe oferty pracy | Data publikacji : 2019-07-26

Prace Gospodarcze -rencista Emeryt Osielec

Zatrudnimy do prac gospodarczych , sprzątania , itd. emeryta lub rencistę który chce sobie dorobić . Potrzebne prawo jazdy. Bliższe informacje pod telefonem 502 - - .