Oferta Pracy » Paczkowo

Paczkowo

Praca W Salonie Meblowym W Pile Paczkowo

Zatrudnimy mężczyznę do obsługi klientów w salonie meblowym Ramaro oraz dostaw mebli do klienta. Poszukujemy osoby z energią sprawnej fizycznie.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Pozostałe oferty pracy | Data publikacji : 2018-06-22

Praca Polowa-rwanie Bobu Paczkowo

Pracownik do rwania bobu. Praca w polu, płatne na akord/od skrzynki. Osoby dorosłe.Praca od poniedziałku do soboty.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Pozostałe oferty pracy | Data publikacji : 2018-06-14

Zarządca Nieruchomości Paczkowo

Opis stanowiska: -Zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi (centra magazynowe) -Administrowanie zawartymi umowami najmu -Bieżący kontakt z najemcami -Kontrola stanu technicznego nieruchomości oraz koordynowanie prac związanych z bieżącym utrzymaniem obiektów i prac adaptacyjnych na rzecz najemców, -Współpraca z podwykonawcami, -Spisywanie liczników/podliczników mediów, -Koordynowanie realizacji umów z dostawcami mediów, -Załatwianie bieżących spraw wynikających z toku prowadzonych zagadnień. Wymagania: -Wykształcenie min. średnie techniczne lub wyższe związane z gospodarką nieruchomościami lub przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, -Praktyczna wiedza o obowiązujących przepisach z zakresu zarządzania nieruchomościami, prawa budowlanego, PPOŻ i BHP, -Umiejętność pracy w zespole, -Aktywne podejście do rozwiązywania problemów, -Zdolność do pracy pod presją czasu, -Prawo jazdy kat. B, -Mile widziane uprawnienia/licencja z zakresu zarządzania nieruchomo ...

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Pozostałe oferty pracy | Data publikacji : 2017-08-23