Oferta Pracy » Pawłowice

Pawłowice

Operator wózka widłowego Bielsko-Biała

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Rozładunek materiałów dostarczanych do magazynu, Kontrolowanie stanu dostarczonych materiałów i przyjęcie fizyczne do magazynu, Przyjęcie towaru do systemu informatycznego, Umiejscowienie w sposób prawidłowy materiału w regałach, Kontrolowanie stanu opakowań znajdujących się na regałach, Wydawanie komponentów dla produkcji, Dostarczanie komponentów na linie produkcyjne, Odbiór wyrobów gotowych z linii produkcyjnych, Przygotowanie wysyłek do klientów i poddostawców, Obsługa wózka widłowego, WYMAGANIA: Uprawnienia na wózki widłowe , Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych Dyspozycyjność, gotowość do pracy na 3 zmiany, Umiejętność szybkiego uczenia się, Umiejętność pracy w grupie, Zaangażowanie, obowiązkowość, dokładność, sumienność. FIRMA OFERUJE: Umowę o pracę na pełny etat Wynagrodzenie: podstawa + premie Karta Multisport Pakiet medyczny w cenie 1zł Ubezpieczenie grupowe Bogaty paki ...

Region : Śląskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2019-03-14

Operator Wózka Widłowego Bielsko-Biała

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Rozładunek materiałów dostarczanych do magazynu, Kontrolowanie stanu dostarczonych materiałów i przyjęcie fizyczne do magazynu, Przyjęcie towaru do systemu informatycznego, Umiejscowienie w sposób prawidłowy materiału w regałach, Kontrolowanie stanu opakowań znajdujących się na regałach, Wydawanie komponentów dla produkcji, Dostarczanie komponentów na linie produkcyjne, Odbiór wyrobów gotowych z linii produkcyjnych, Przygotowanie wysyłek do klientów i poddostawców, Obsługa wózka widłowego, WYMAGANIA: Uprawnienia na wózki widłowe , Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych Dyspozycyjność, gotowość do pracy na 3 zmiany, Umiejętność szybkiego uczenia się, Umiejętność pracy w grupie, Zaangażowanie, obowiązkowość, dokładność, sumienność. FIRMA OFERUJE: Umowę o pracę na pełny etat Wynagrodzenie: podstawa + premie Karta Multisport Pakiet medyczny w cenie 1zł Ubezpieczenie grupowe Bogaty pakiet świadczeń socjalnych Dowóz pracowników: Andryc ...

Region : Śląskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2018-08-10

Pracownik Magazynu - PAWŁOWICE Pawłowice

Firma działająca w branży Higieny Profesjonalnej oraz produktów BHP, poszukuje do pracy na stanowisko MAGAZYNIERA do swojej siedziby w Pawłowicach. Poszukujemy osoby: - zaangażowanej i sumiennej - dysponującej czasem od poniedziałku do piątku - bardzo chętnie osoby uczącej się (nie jest to warunek konieczny) - posiadającej prawo jazdy kat. B Zapewniamy: - pracę w zgranym zespole - wynagrodzenie adekwatne do stanowiska - umowę zlecenie, a później umowę o pracę - pracę na 1/2 etatu z perspektywą stałego zatrudnienia Zainteresowanych podjęciem pracy zapraszamy do wysyłania CV drogą mailową. Uwaga! Mile widziane Kobiety ze względu na specyfikę pracy - pakowanie delikatnego towaru.

Region : Śląskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2018-03-01

Kontroler Jakości Pawłowice

Klimosz sp. zoo Firma z branży kotlarskiej rozwijająca się w tempie dwucyfrowym, w związku z bardzo dynamicznym rozwojem poszukuje ambitnej osoby na stanowisko: KONTROLER JAKOŚCI (in-out) (BRANŻA KOTLARSKA) Miejsce pracy: Pawłowice Zakres obowiązków: •Odbiory jakościowe towarów, •Sprawdzanie kompletacji kotłów stałopalnych, •Udział w odbiorach jakościowych elementów od kooperantów, •Sporządzanie dokumentacji jakościowej, •Nadzór nad przyrządami pomiarowymi. Wymagania: •Wykształcenie minimum średnie techniczne •Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży konstrukcji stalowych •Znajomość rysunku technicznego i technik pomiarowych •Komunikatywność •Asertywność •Znajomość pakietu Ms Office Oferujemy: •Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku •Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę •Wynagrodzenie w części zależne od wyników finansowych •Możliwość dalszego doskonalenia umiejętności zawodowych oraz zdobywan ...

Region : Śląskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2018-02-07