Oferta Pracy » Piastów

Piastów

Pomoc biurowa/sekretarka Piastów

Firma komputerowa działająca w branży farmaceutycznej zatrudni Panią na stanowisku: pomoc biurowa/sekretarka.nbsp;Zakres prac na stanowisku:nbsp;Obsługa urządzeń biurowychObsługa korespondencji firmowejWykonywanie bieżących prac administracyjno-biurowychOdbieranie telefonów od klientówKontrola płatności klientówPrzygotowanie dokumentów do księgowościnbsp;Wymagania wobec kandydata:nbsp;Wykształcenie min. średnie-matura ,może być też w trakcie nauki szkoła wyższaDoskonałej organizacji pracy i wysokiej kultury osobistejUmiejętność pracy w grupieBiegła obsługa pakietu OfficeTylko osoby z Piastowa lub z okolicnbsp;nbsp;Oferujemy:nbsp; Współpracę z młodym i zgranym Zespołem Stabilne warunki zatrudnienia: umowę o pracę oraz wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,zaangażowania i efektów pracynbsp;Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.nbsp;Dane kandydatów wykorzystane będą wyłącznie w celach rekrutacyjnych.nbsp;Prosimy o dopisanie klauzuli:Wyrażam zgodę na p ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2019-09-04

Sprzedawca Punktu Sprzedaży Plus - Piastów Piastów

Obowiązki: Profesjonalna obsługa Klientów sieci Plus, Realizacja indywidualnych celów i planów sprzedażowych. Oferujemy: Kompleksowe szkolenie wstępne, Rozbudowany system szkoleń, Wymagania: Wykształcenie min. średnie, Znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office, Komunikatywność,nbsp;

Region : Mazowieckie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2019-04-28

Santander Bank Polska Doradca klienta Piastów

Placówka banku Santander Bank Polska w Piastowie poszukuje kandydata na stanowisko Doradca Klienta Dlaczego warto z nami pracować ? -Wyznaczamy jasne i realne do zrealizowania cele indywidualne -Wypłacamy prowizje gdzie „sky is the limit” -Stawiamy na samodzielność działania -Gwarantujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Kogo szukamy ? Jeśli jesteś : -Otwarty, łatwo nawiązujesz kontakt z klientem, a do tego posiadasz umiejętność dobrej komunikacji -Wysoko zmotywowany, nastawiony na osiąganie celów -Osobą, która potrafi samodzielnie budować bazę klientów -Odważny, nie boisz się wyzwań i posiadasz doświadczenie w bankowości lub chcesz je zdobyć i zacząć swoją przygodę w finansach -Samodzielny i chcesz się rozwijać -Kreatywny, z pomysłami na akcje sprzedażowe Dodatkowym autem będzie doświadczenie w sprzedaży lub call center !

Region : Mazowieckie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2019-04-14

Opiekunka do żłobka w Piastowie Piastów

Żłobek w Piastowie poszukuje opiekunki do grupy żłobkowej. Wymagania: - doświadczenie w opiece nad dziećmi - cierpliwość - punktualność Oferujemy pracę w miłym zespole. Dobre warunki pracy i płacy. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie cv w odpowiedzi na to ogłoszenie. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Opiekunki dla dzieci | Data publikacji : 2019-01-22