Oferta Pracy » Pisarzowice

Pisarzowice

Zatrudnimy pracowników magazynu Pisarzowice

Dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się dystrybucją wyrobów z tworzyw sztucznych mających szerokie zastosowanie w inżynierii budowlanej, inżynierii środowiska, adaptacji terenów zielonych i ogrodnictwie (agrosyntetyki, geosyntetyki, membrany itp.) zatrudni na pełny etat pracowników magazynu. Jest to praca fizyczna przy załadunkach i rozładunkach, a także wydawaniu towarów klientom. Oferujemy pracę w młodym, ukierunkowanym na sukces zespole, stabilną pracę , wynagrodzenie zasadnicze + premia. Przyjmujemy tylko aplikacje wysłane drogą e-mailową. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Region : Śląskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2019-07-22

Operator wózka widłowego Bielsko-Biała

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Rozładunek materiałów dostarczanych do magazynu, Kontrolowanie stanu dostarczonych materiałów i przyjęcie fizyczne do magazynu, Przyjęcie towaru do systemu informatycznego, Umiejscowienie w sposób prawidłowy materiału w regałach, Kontrolowanie stanu opakowań znajdujących się na regałach, Wydawanie komponentów dla produkcji, Dostarczanie komponentów na linie produkcyjne, Odbiór wyrobów gotowych z linii produkcyjnych, Przygotowanie wysyłek do klientów i poddostawców, Obsługa wózka widłowego, WYMAGANIA: Uprawnienia na wózki widłowe , Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych Dyspozycyjność, gotowość do pracy na 3 zmiany, Umiejętność szybkiego uczenia się, Umiejętność pracy w grupie, Zaangażowanie, obowiązkowość, dokładność, sumienność. FIRMA OFERUJE: Umowę o pracę na pełny etat Wynagrodzenie: podstawa + premie Karta Multisport Pakiet medyczny w cenie 1zł Ubezpieczenie grupowe Bogaty paki ...

Region : Śląskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2019-03-14

Operator Wózka Widłowego Bielsko-Biała

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Rozładunek materiałów dostarczanych do magazynu, Kontrolowanie stanu dostarczonych materiałów i przyjęcie fizyczne do magazynu, Przyjęcie towaru do systemu informatycznego, Umiejscowienie w sposób prawidłowy materiału w regałach, Kontrolowanie stanu opakowań znajdujących się na regałach, Wydawanie komponentów dla produkcji, Dostarczanie komponentów na linie produkcyjne, Odbiór wyrobów gotowych z linii produkcyjnych, Przygotowanie wysyłek do klientów i poddostawców, Obsługa wózka widłowego, WYMAGANIA: Uprawnienia na wózki widłowe , Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych Dyspozycyjność, gotowość do pracy na 3 zmiany, Umiejętność szybkiego uczenia się, Umiejętność pracy w grupie, Zaangażowanie, obowiązkowość, dokładność, sumienność. FIRMA OFERUJE: Umowę o pracę na pełny etat Wynagrodzenie: podstawa + premie Karta Multisport Pakiet medyczny w cenie 1zł Ubezpieczenie grupowe Bogaty pakiet świadczeń socjalnych Dowóz pracowników: Andryc ...

Region : Śląskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2018-08-10

Praca W Magazynie Pisarzowice

Sieć sklepów spożywczych przyjmie do pracy magazyniera. Praca w godzinach od 6-14.Sklep znajduje się w Pisarzowicach.

Region : Śląskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-05-14